Policjanci wyjaśniają okoliczności wypadku na trasie w Łęgajny – Nikielkowo

Policjanci wyjaśniają okoliczności wypadku na trasie w Łęgajny – Nikielkowo

- Kategoria: Na sygnale
0

Zdjęcie jest tylko ilustracją do tekstuZdjęcie jest tylko ilustracją do tekstu

Uszkodzone trzy pojazdu oraz jedna osoba ranna to wynik zdarzenia drogowego do którego doszło na drodze prowadzącej z Nikielkowa do Łęgajn. Jak wynika z wstępnych ustaleń policjantów kobieta jadąca samochodem osobowym nie dostosowała prędkości do warunków drogowych w wyniku czego wpadła w poślizg, zjechała na lewy pas i uderzyła w dwa zaparkowane przy drodze pojazdy oraz stojąca przy nich kobietę.

Do wypadku doszło wczoraj około godziny 10.00 na drodze prowadzącej z Nikielkowa do Łęgajn. Jak wynika z wstępnych ustaleń policjantów ruchu drogowego, którzy pracowali na miejscu zdarzenia, kobieta jadąca samochodem osobowym nie dostosowała prędkości do warunków drogowych w wyniku czego wpadła w poślizg, zjechała na lewy pas i uderzyła w dwa zaparkowane przy drodze pojazdy oraz stojącą przy nich kobietę.
Piesza ze złamaniami nogi oraz miednicy została zabrana do olsztyńskiego szpitala. Ruch w miejscu wypadku odbywał się wahadłowo.

Z uwagi na panujące warunki pogodowe, drogi są śliskie i zarazem niebezpieczne. Policjanci przypominają o konieczności zachowania ostrożności, zwłaszcza podczas wykonywania manewrów oraz o dostosowaniu prędkości do warunków na drodze.

Źródło: KMP Olsztyn (Mp)
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja oraz wydawca serwisu Wiadomosci.Olsztyn.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*

Zobacz również

236 nowych przypadków zakażenia koronawirusem. 4 nowe zachorowania w regionie

Ministerstwo Zdrowia poinformowało dziś rano (26.05) o 236