Policjanci uratowali zagubionego owczarka niemieckiego

Policjanci uratowali zagubionego owczarka niemieckiego

- Kategoria: Na sygnale
0

fot. KWP Olsztynfot. KWP Olsztyn

Szczycieńscy policjanci uratowali owczarka niemieckiego, który błąkał się wzdłuż drogi krajowej nr 53, na trasie Szczytno – Młyńsko. Funkcjonariusze zaopiekowali się psiakiem. Informację o nim wraz ze zdjęciem umieścili na popularnym portalu internetowym. W ciągu niespełna godziny zgłosiła się właścicielka psa, która szczęśliwa odebrała zgubę.

Wczoraj szczycieńscy policjanci otrzymali telefoniczne zgłoszenie, że po drodze krajowej nr 53 błąka się pies. Funkcjonariusze pojechali na trasę Szczytno – Młyńsko, gdzie zobaczyli, że po jezdni między przejeżdżającymi samochodami chodzi owczarek niemiecki. Pies wyglądał na zadbanego, do obroży miał doczepioną czerwoną smycz. Policjanci natychmiast wzięli psa pod opiekę, a o znalezisku poinformowali pracowników schroniska dla zwierząt.

Pomoc policjantów nie ograniczyła się jednak tylko do przekazania psiaka pod opiekę pracowników schroniska. Funkcjonariusze zrobili owczarkowi zdjęcie i umieścili je wraz z opisem na popularnym portalu internetowym. Ten sposób okazał się trafiony, ponieważ po niespełna godzinie po owczarka zgłosiła się jego szczęśliwa właścicielka.

Źródło: KWP Olsztyn (es/rj)

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja oraz wydawca serwisu Wiadomosci.Olsztyn.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*

Zobacz również

Domki letniskowe – udana inwestycja w wypoczynek

Domki letniskowe czy też domki rekreacyjne dzięki nowoczesnym