Policjanci poszukują zaginionego Tymona Orłowskiego

Policjanci poszukują zaginionego Tymona Orłowskiego

- Kategoria: Na sygnale
0

zaginiony-tymon-o296248728.jpeg

Olsztyńscy policjanci prowadzą poszukiwania 55-letniego Tymona Orłowskiego, który w dniu 08.10.2017r. pojechał w odwiedziny do córki, która mieszka w Dobrym Mieście. 55-latek po wyjściu z domu od swojej córki do chwili obecnej nie wrócił do swojego mieszkania w Olsztynie oraz nie nawiązał kontaktu z rodziną.

Zaginiony to: Tymon Orłowski, lat. 55. Rysopis: wzrost 180-185cm; szczupłej budowy ciała; włosy krótkie szpakowate; oczy brązowe; twarz pociągła.

W chwili zaginięcia mężczyzna ubrany był w czarną skórzaną kurtkę ¾; czapkę czarną z daszkiem; jasny sweter zapinany na suwak z golfem; ciemne jeansowe spodnie; szare zamszowe buty.

Osoby posiadające jakiekolwiek informacje, mogące przyczynić się do ustalenia miejsca pobytu zaginionej, proszone są o jak najszybszy kontakt z Komendą Miejską Policji w Olsztynie przy ul. Partyzantów 23 pod nr 997/112 lub 601-457-510. Informacje można również przesyłać mailowo: prasowy@olsztyn.ol.policja.gov.pl

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja oraz wydawca serwisu Wiadomosci.Olsztyn.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*

Zobacz również

Wejście na przejście na czerwonym świetle prawdopodobną przyczyną potrącenia kobiety

W Olsztynie na ul. Wojska Polskiego doszło do