Policjanci poszukują zaginionego Tymona Orłowskiego

Policjanci poszukują zaginionego Tymona Orłowskiego

- Kategoria: Na sygnale
0

zaginiony-tymon-o296248728.jpeg

Olsztyńscy policjanci prowadzą poszukiwania 55-letniego Tymona Orłowskiego, który w dniu 08.10.2017r. pojechał w odwiedziny do córki, która mieszka w Dobrym Mieście. 55-latek po wyjściu z domu od swojej córki do chwili obecnej nie wrócił do swojego mieszkania w Olsztynie oraz nie nawiązał kontaktu z rodziną.

Zaginiony to: Tymon Orłowski, lat. 55. Rysopis: wzrost 180-185cm; szczupłej budowy ciała; włosy krótkie szpakowate; oczy brązowe; twarz pociągła.

W chwili zaginięcia mężczyzna ubrany był w czarną skórzaną kurtkę ¾; czapkę czarną z daszkiem; jasny sweter zapinany na suwak z golfem; ciemne jeansowe spodnie; szare zamszowe buty.

Osoby posiadające jakiekolwiek informacje, mogące przyczynić się do ustalenia miejsca pobytu zaginionej, proszone są o jak najszybszy kontakt z Komendą Miejską Policji w Olsztynie przy ul. Partyzantów 23 pod nr 997/112 lub 601-457-510. Informacje można również przesyłać mailowo: prasowy@olsztyn.ol.policja.gov.pl

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja oraz wydawca serwisu Wiadomosci.Olsztyn.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

Zobacz również

VII Olsztyński Zlot Miłośników Pojazdów PRL

Stowarzyszenie „Trabi Ekipa Warmia i Mazury” zaprasza na