Policjanci poszukują zaginionego Eugeniusza Wojtkowskiego

Policjanci poszukują zaginionego Eugeniusza Wojtkowskiego

- Kategoria: Na sygnale
0

fot. mat. policjifot. mat. policji

Policjanci poszukują zaginionego Eugeniusza Wojtkowskiego. 87-latek wyszedł z domu, do którego nie powrócił i nie nawiązał kontaktu z rodziną. Wszystkie osoby, posiadające informacje, które mogą przyczynić się do odnalezienia mężczyzny lub ustalenia jego miejsca pobytu, prosimy o kontakt pod numerem 997 lub osobisty z najbliższą jednostką policji.

Mężczyzna wyszedł z domu w poniedziałek (04.12.2017) około godz. 10:00 i do tej pory do niego nie wrócił i nie nawiązał żadnego kontaktu z rodziną.

ZAGINIONY EUGENIUSZ WOJTKOWSKI

– wiek 87 lat
– wzrost 170 centymetrów wzrostu
– średnia budowa ciała
– oczy brązowe
– włosy krótkie, siwe
– nosi okulary

W chwili zaginięcia ubrany był w zimową kurtkę koloru beżowego, spodnie materiałowe szare na tzw. kant, czapka zimowa koloru czarnego, buty typu trzewiki koloru czarnego.

Wszystkie osoby posiadające informacje, które mogą przyczynić się do odnalezienia mężczyzny lub ustalenia jego miejsca pobytu, prosimy o kontakt pod numerem 997, 89 752 92 00 lub osobisty z najbliższą jednostką policji.

Źródło: KWP Olsztyn (EP/TM)

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja oraz wydawca serwisu Wiadomosci.Olsztyn.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*

Zobacz również

Strażacy z Tuławek mają nowy samochód

Piękna, słoneczna pogoda towarzyszyła 14 października uroczystości oficjalnego