Policjanci pomogli rannemu owczarkowi niemieckiemu

Policjanci pomogli rannemu owczarkowi niemieckiemu

- Kategoria: Na sygnale
0

owczarek-800x491.jpeg

Policjanci zareagowali na telefoniczną informację o błąkającym się psie na trasie Lidzbark Warmiński – Orneta. Zdezorientowane zwierzę wbiegało pod jadące pojazdy. Owczarek niemiecki na krótko trafił do lekarza weterynarii, a następnie został umieszczony w schronisku.

W miniony piątek (09.03.18) oficer dyżurny lidzbarskiej policji otrzymał telefoniczne zgłoszenie od jednego z kierujących pojazdem o błąkającym się dużym psie na trasie Lidzbark Warmiński – Orneta. Z relacji zgłaszającego wynikało, że zwierzę jest zdezorientowane i wbiega pod nadjeżdżające pojazdy.

W okolicach miejscowości Babiak policjanci zauważyli zgłaszającego, który przytrzymywał psa na poboczu. Owczarek niemiecki miał zranioną łapę.

Policjanci przetransportowali ranne zwierzę do weterynarza, gdzie została mu udzielona pomoc. Następnie pies trafił do schroniska, gdzie będzie oczekiwał na swojego właściciela. Owczarek niemiecki jest zadbany i przyjazny. Na szyi ma skórzaną czarną obrożę z napisem „dingo”.

Źródło: KWP Olsztyn (mk/in)

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja oraz wydawca serwisu Wiadomosci.Olsztyn.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*

Zobacz również

Komunikacja miejska w Boże Ciało

ZDZiT w Olsztynie informuje, że w dniu 20.06.2019