Policjanci odzyskali auto skradzione na terenie Niemiec

Policjanci odzyskali auto skradzione na terenie Niemiec

- Kategoria: Na sygnale
0

fot. KWP Olsztynfot. KWP Olsztyn

Mrągowscy policjanci ruchu drogowego zatrzymali 37-latka. Mężczyzna poszukiwany był przez Sąd Rejonowy w Biskupcu. Funkcjonariusze podczas tej samej interwencji odzyskali skradzione na terenie Niemiec auto, którym poszukiwany się poruszał. 37-latek trafił do aresztu.

Wczoraj po godzinie 13.00 policjanci ruchu drogowego pełniący służbę na terenie miasta zwrócili uwagę na 37-letniego mężczyznę niosącego bańkę z paliwem z jednej ze stacji paliw. Policjanci rozpoznali w nim poszukiwanego. Policjanci podążali za mężczyzną. Zatrzymali go w momencie, gdy wlewał paliwo do zaparkowanego ulicę dalej vw tourana.

Funkcjonariusze niezwłocznie sprawdzili dane mężczyzny oraz samochodu w policyjnych systemach. Wtedy ich przypuszczenia się potwierdziły – mężczyzna był poszukiwany przez Sąd Rejonowy w Biskupcu celem doprowadzenia do aresztu śledczego do odbycia 40 dni pozbawienia wolności. Mało tego. Okazało się też, że w marcu tego roku vw touran został skradziony na terenie Niemiec. Ponadto w jego wnętrzu znajdowały się dwie polskie tablice rejestracyjne skradzione na terenie Olsztyna.
Mężczyzna trafił do policyjnego aresztu, a dzisiaj zostanie przewieziony do najbliższego aresztu.

Źródło: KWP Olsztyn (dk/rj)

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja oraz wydawca serwisu Wiadomosci.Olsztyn.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

Zobacz również

19-latek chciał ukraść słup z panelem solarnym i wiatrakiem. Został zatrzymany

19-latek z Działdowa odpowie za usiłowanie kradzieży słupa