jaworowski wojciech

Policjanci nadal poszukują Wojciecha Jaworowskiego

Policjanci z Komendy Miejskiej Policji w Olsztynie poszukują 26-letniego Wojciecha Jaworowskiego. Mężczyzna 20 grudnia br wyszedł z domu i do chwili obecnej nie powrócił i nie nawiązał kontaktu z rodziną.

Policjanci z Komendy Miejskiej Policji w Olsztynie po raz kolejny informują o poszukiwani 26-letniego Wojciecha Jaworowskiego. Mężczyzna 20 grudnia br. wyszedł z domu w Olsztynie. Planował wyjazd do Warszawy. Mężczyzna choruje na serce.

26-latek w chwili zaginięcia ubrany był w ciemną kurtkę wojskową, ciemno zielone spodnie materiałowe, czarne adidasy.

Poszukiwany ma około 180 cm wzrostu, waży 70 kg, Ma krótkie ciemne włosy i okrągłą twarz . Ma wadę serca.

Wszystkie osoby, które mogły by pomóc w ustaleniu miejsca pobytu zaginionego bądź mają jakiekolwiek informacje dotyczącego jego zaginięcia proszone są o kontakt z Policją pod nr telefonu alarmowego 112, 997.

 

Źródło: KMP Olsztyn

Zobacz również

fot. KMP Olsztyn

Włamał się do automatów telewizyjnych w szpitalu. Został zatrzymany na gorącym uczynku

Olsztyńscy policjanci zatrzymali włamywacza, który usiłował okraść siedem kasetek automatów telewizyjnych znajdujących się w szpitalu. ...

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Portal Wiadomosci.Olsztyn.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Obraz CAPTCHY

*

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>