Policjanci dziękują za pomoc w odnalezieniu zaginionego 80-latka

Policjanci dziękują za pomoc w odnalezieniu zaginionego 80-latka

- Kategoria: Na sygnale
0

Zdjęcie jest tylko ilustracją do tekstuZdjęcie jest tylko ilustracją do tekstu

Szczęśliwie zakończyły się poszukiwania 80- letniego grzybiarza z Dobrego Miasta. Policjanci dziękują dziennikarzom za opublikowanie wizerunku mężczyzny oraz internautom za udostępnianie tej informacji na portalach społecznościowych. Dzięki temu, senior cały i zdrowy wrócił do domu.

Przypomnijmy: od wczoraj (11.09.2017) od godziny 10:00 policjanci i strażacy szukali 80-latka z Dobrego Miasta, który dzień wcześniej pojechał rowerem na grzyby i nie wrócił na noc do domu. O jego zaginięciu policjantów powiadomiła zaniepokojona żona. Oprócz podstawowych informacji na temat wyglądu i ubioru mężczyzny, kobieta przekazała funkcjonariuszom również jego zdjęcie, które trafiło na stronę internetową Komendy Miejskiej Policji w Olsztynie.

Wizerunek seniora opublikowany został również na lokalnych portalach informacyjnych oraz społecznościowych. W przeciągu kilku godzin do policjantów zaczęły spływać informacje o zaginionym 80 – latku. Każdy trop był ważny a każdy sygnał skrupulatnie sprawdzany przez funkcjonariuszy.

Jedna z informacji doprowadziła policjantów na działkę należącą do sąsiadów 80 -latka, na której odnaleźli zaginionego. Mężczyzna był cały i zdrowy. Jak się okazało, ze względu na podeszły wiek, mężczyzna nie nic pamięta z poprzedniej doby i nie zdawał sobie sprawy, że jest poszukiwany.

Rodzina seniora oraz policjanci dziękują za pomoc w jego odnalezieniu zarówno dziennikarzom, dzięki którym informacja błyskawicznie trafiła do okolicznych mieszkańców jak i internautom, którzy poprzez udostępnianie wizerunku mężczyzny poszerzali grono odbiorców apelu funkcjonariuszy.

źródło: KMP Olsztyn (rp/ AB)

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja oraz wydawca serwisu Wiadomosci.Olsztyn.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

Zobacz również

Podpisano umowę na dostawę do Olsztyna nowych tramwajów

 Dziś (18 lipca) w Urzędzie Miasta została podpisana