Pokaż swoją wizję 2030 roku – zgłoś się do RED BULL FUTUR/IO

Pokaż swoją wizję 2030 roku – zgłoś się do RED BULL FUTUR/IO

- Kategoria: Wiadomości
0

redbull-futur

Red Bull Futur/io to projekt, który zaprasza kreatywne umysły, śmiałych twórców, osoby potrafiące barwnie opowiadać historie do wyobrażenia sobie pożądanej wizji przyszłości i podzielenia się nią. Rejestracja zgłoszeń wystartowała 14 listopada 2018, a termin na przesłanie swojego 60-sekundowego video mija 10 lutego 2019. 

Inspiracją do kręcenia filmów science fiction od zawsze były nowe technologie mające poprawić jakość naszego życia – od latających samochodów, przez drukarki 3D, aż po rozpoznawanie rysów twarzy. Jednak większość filmów prezentuje dystopijną przyszłość, w której technologia wywiera negatywny wpływ na ludzkie życie lub nawet zupełnie je unicestwia.

Aby odejść od negatywnego wizerunku technologii prezentowanego w popkulturze i zamiast tego przedstawić bardziej pozytywną wizję przyszłości, Red Bull Futur/io zaprasza twórcze osoby z całego świata do podzielenia się ich wizjami przyszłości w 2030 roku w formie 60-sekundowych filmów.

Twórcy najlepszych globalnie pomysłów dostaną zaproszenie na Red Bull Futur/io Academy w marcu 2019 r. Odbywająca się w Lizbonie, trzydniowa akademia stworzy wyjątkowe środowisko i umożliwi autorom najlepszych historii wzięcie udziału w inspirujących warsztatach i dyskusjach, dzięki czemu będą mogli dalej rozwijać i doskonalić swoje koncepcje pod okiem liderów innowacji reprezentujących tę społeczność. Na koniec programu uczestnicy będą mieli okazję zaprezentować swoje finalne pomysły i powalczyć o zamienienie ich w profesjonalną produkcję Red Bull Media House.

Rejestracja startuje 14 listopada 2018 r. Aby zgłosić się do udziału, zarówno indywidualnie, jak i w grupie, musisz mieć ukończone 18 lat. (W przypadku wyboru grupy tylko jej lider uda się na Red Bull Futur/io Academy.) Kandydaci muszą wejść na stronę Red Bull Futur/io i zgłosić krótki, maksymalnie 60-sekundowy film prezentujący ich wizję pożądanej przyszłości w 2030 r. Faza rejestracji potrwa do 10 lutego 2019 r., a w połowie lutego poznamy zwycięzców, którzy pod koniec marca wezmą udział w Red Bull Futur/io Academy.

Aby dowiedzieć się więcej i zgłosić do udziału, wejdź na Red Bull Futur/io.

Więcej informacji znajdą państwo w artykule: https://www.redbull.com/pl-pl/red-bull-futurio-zgloszenia

O Red Bull Futur/io

Projekt Red Bull Futur/io realizowany jest we współpracy z Futur/io, instytutem badawczo-edukacyjnym skupiającym się na dynamicznie rozwijających się technologiach oraz wizjach pożądanej przyszłości, który oferuje szkolenia kierownicze, nadzoruje indywidualne procesy realizowania pomysłów i prowadzi badania nad scenariuszami przyszłościowymi – w celu wsparcia nowego przywództwa w gwałtownie zmieniającym się świecie.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja oraz wydawca serwisu Wiadomosci.Olsztyn.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*

Zobacz również

15 lutego ruszyła akcja składania rocznych PIT-ów

Akcja e-PIT 2020 – czas, start. Rozpoczęła się kolejną