Pływanie i bieganie: Ukiel znów pełny sportowców!

Pływanie i bieganie: Ukiel znów pełny sportowców!

plywanie-54663

W sobotę, 3 sierpnia, w Centrum Rekreacyjno-Sportowego Ukiel znów odbędą się dwie bardzo ciekawe imprezy – o godz. 10:30 wystartujemy z II Ukiel Aquathlon Olsztyn, który będzie jednocześnie Memoriałem tragicznie zmarłej w 2017 roku triathlonistki Magdaleny Mielnik, z kolei godzinę później rozpoczną się V Mistrzostwa Olsztyna w Pływaniu na Wodach Otwartych.

Ukiel Aquathlon to bardzo trudne dla uczestników, ale jednocześnie widowiskowe dla publiczności zawody, na które składa się bieg i pływanie, a w starszych kategoriach wiekowych bieg, pływanie i ponownie bieg! Zawody odbędą się w sześciu kategoriach wiekowych – impreza jest dedykowana głównie dzieciom i młodzieży (najmłodsza kategoria to dzieci w wieku 8-9 lat, najstarsza to juniorzy 16-17 lat), ale po raz pierwszy zaplanowaliśmy również rywalizację w kategorii Open! Organizatorzy czyli Warmińsko-Mazurski Klub Sportowy, firma G33 Tomasz Domżalski i Ośrodek Sportu i Rekreacji w Olsztynie serdecznie zapraszają wszystkich do udziału w tej imprezie

O 11:30 rozpoczną się z kolei Mistrzostwa Olsztyna w Pływaniu na Wodach Otwartych, na które zapraszają wspólnie Stowarzyszenie Pływackie Masters Olsztyn i OSiR Olsztyn. I także w tym konkretnym przypadku dojdzie do rywalizacji świetnych specjalistów pływania na akwenie otwartym, a śmiałkowie wystartują na dwóch dystansach: 1500 m i 3000 m (z podziałem na rywalizację w piankach i bez pianek).

 

Aquathlon, zapisy: www.superczas.pl/aquathlonolsztyn2019

Więcej informacji: Tomasz Domżalski 600 961905 olsztyn.triathlon@gmail.com

 

Mistrzostwa Olsztyna w Pływaniu na Wodach Otwartych; zapisy:

https://forms.gle/8jgbyLNFzRaZUzoq8 lub w biurze zawodów od godz. 09:30

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja oraz wydawca serwisu Wiadomosci.Olsztyn.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*

Zobacz również

Kolej na Mazury. CPK dofinansuje modernizację linii przez Mrągowo i Mikołajki

Dobra wiadomość dla mieszkańców i wielbicieli Mazur. Modernizacja