Pikieta przeciw dopalaczom w Olsztynie

Pikieta przeciw dopalaczom w Olsztynie

- Kategoria: Wiadomości
3

dopalacze_gl

Dziś w Olsztynie o godz. 11 odbyła się pikieta pod hasłem „Stop dopalaczom”. Protest odbył się przed jednym z olsztyńskich sklepów na ul. Jagiellońskiej, gdzie sprzedawane są „dopalacze”.

Organizatorem protestu było Gimnazjum nr 12 i 11. W pikiecie wzięło udział około  500 osób, uczniów i nauczycieli. Uczestnicy wyrażali swój sprzeciw dopalaczom okrzykami i transparentami z hasłami takimi jak: „Narkotyki i picie skracają życie”, Tylko słabi gracze biorą dopalacze”, „Dopalacze to mózgu wyżeracze”, „Dopalaczy nie sprzedawaj dobry przykład dawaj”, „Zjedz klopsa i nie jaraj dopsa”.

Właściciel sklepu nie miał odwagi otworzyć go w tym czasie. Na drzwiach była tylko informacja  „Czynne od 17”.

Może dzięki takiej akcji przynajmniej kilkoro uczniów uda się powstrzymać przed tym, by nie zaglądali tutaj do tego sklepu – powiedział Andrzej Tymecki,  dyrektor Gimnazjum nr 12 w Olsztynie

Materiał filmowy

Galeria zdjęć:

 

3 Komentarze

  1. Dyrektor wypowida się że przez taką akcję przynajmniej częśc osob nie przyjdzie ale ile za to przyjdzie bo szanowny Pan dyrektor zrobił reklamę 😀 pamiętaąc o tym że antyreklama tez dobrze przyciaga 😀

  2. Moim zdaniem to tylko dobra reklama dla sklepu 😉

  3. Legalizacja marihuany byłaby ciosem w dopalaczowy biznes

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja oraz wydawca serwisu Wiadomosci.Olsztyn.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*

Zobacz również

Koronawirus: 33 nowe zachorowania w woj. warmińsko-mazurskim. To kolejny rekord

Ministerstwo Zdrowia poinformowało dziś (12.08) o 715 nowych