Pijany pieszy wtargnął na jezdnię. Został potrącony

Pijany pieszy wtargnął na jezdnię. Został potrącony

- Kategoria: Na sygnale
0

policja-55

Wczoraj policjanci pracowali na miejscu zdarzenia drogowego z udziałem samochodu i osoby pieszej. Ze wstępnych ustaleń wynika, że nietrzeźwy 56-latek przechodząc przez jednie w miejscu niedozwolonym wszedł bezpośrednio przed jadący pojazd. Mężczyzna trafił do szpitala. Wyjaśnianie są okoliczności zdarzenia.

Wczoraj (16.01.2020) olsztyńscy policjanci pracowali na miejscu zdarzenia drogowego z udziałem samochodu i osoby pieszej na ul. Jagiellońskiej w Olsztynie. Ze wstępnych ustaleń wynika, że 56-latek przechodząc przez jednie w miejscu niedozwolonym wszedł bezpośrednio przed jadący pojazd marki Skoda Octavia.

Badanie policyjnym alkomatem wykazało, że 56-latek miał blisko 2,5 promila alkoholu w organizmie. Mężczyzna trafił do szpitala na obserwacje. 35-letnia kierująca osobową skodą była trzeźwa. Policjanci wyjaśniają szczegóły i okoliczności zdarzenia drogowego.

Źródło: KMP Olsztyn (aj/rj)

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja oraz wydawca serwisu Wiadomosci.Olsztyn.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*

Zobacz również

Koronawirus: Funkcjonariusze sprawdzają przestrzeganie wprowadzonych zasad i stanowczo reagują w przypadku ich łamania

Z początkiem kwietnia zostały wprowadzone kolejne ograniczenia w