Pieska Imprezka! Olsztyn 2018

Pieska Imprezka! Olsztyn 2018

pieska-imprezka

Pieska Imprezka to wydarzenie dla wszystkich! Zarówno miłośników psów, jak i psio – sceptyków, dla dzieci, młodzieży i dorosłych! W programie wiele atrakcji, m.in: pokazy psich sportów, konkursy ze wspaniałymi nagrodami, warsztaty z trenerami drużyn sportowych, porady weterynaryjne, groomerskie i żywieniowe oraz behawioralne, a także stoiska promocyjne sponsorów i partnerów imprezy.

Ponadto:

* Coś dla miłośników sportowej rywalizacji:

* Ogólnopolskie zawody Rally-O Olsztyn 2018

Rally Obedience (Rally-O) czyli „posłuszeństwo na luzie” zostało stworzone, aby kształtować pozytywną relację między przewodnikiem a psem, opartą na zaufaniu i wzajemnym szacunku.
Celem Rally-O jest zachęcenie do pracy z psami wszystkich, zarówno osób dorosłych sprawnych fizycznie jak i niepełnosprawnych fizycznie (również na wózkach inwalidzkich), młodzież czy dzieci i sprawdzenie się podczas cyklicznie odbywających się zawodach. http://www.rally-o.pl/

Zawody organizuje Rally Obedience Polska

Więcej o zawodach: http://www.rally-o.pl/strona_OLSZTYN.html

*Pokazy psich sportów oraz warsztaty z trenerami drużyn :
LosPiesos Flyball Team Olsztyn (flyball) oraz Klub Sportów Kynologicznych DIMICO Olsztyn (agility). Flyball i Agility – najbardziej widowiskowe, energiczne i radosne dyscypliny! Liczy się szybkość dokładność i jak najmniejsza liczba punktów karnych! Będzie co oglądać!:) Po pokazach, każdy chętny będzie mógł przyjść i spróbować swoich sił na profesjonalnym torze!:)

* Coś dla pasjonatów zoologicznych trendów:

* stoiska promocyjne naszych lokalnych partnerów – ekspertów w swoich dziedzinach, którzy służyć będą Wam radą, pomocą i doświadczeniem (Madagaskar Sklep Zoologiczny, Zwierzyniec – Sklep Zoologiczny, Usługi Dla Zwierząt „LUIS” Aneta Dąbrowska, Użyj Nosa, Salon fryzjerski dla psów – Pieskie Sprawy, Paszarnia Katarzyna Stańczak, lek. wet. stomatolog Magdalena Drążek – Kubiak, Schronisko dla Zwierząt w Olsztynie).

* Coś dla żądnych nagród – KONKURSY Z NAGRODAMI!

1. Dog Race czyli konkurs szybkości (pula nagród o wartości 750,00 zł!)
2. Para doskonała czyli konkurs za piękności (na psa i przewodnika;) (pula nagród rzeczowych o wartości 1000,00 zł!)
3. Konkurs wiedzy o psach (pula nagród rzeczowych o wartości 350,00 zł!)
4. DogTricks czyli konkurs psich sztuczek (pula nagród rzeczowych o wartości: 500,00 zł)
5. Konkurs „chodzony” – niespodzianka

O zdrowie Waszych psiaków tego dnia zadba lek.wet. Magda Drążek-Kubiak. Będziecie mogli również zbadać stan uzębienia swojego czworonoga! Obecne Schronisko dla Zwierząt w Olsztynie będzie służyć Wam pomocą i radą w zakresie adopcji i wolontariatu.

Wydarzenie na Facebooku: https://www.facebook.com/events/1006112749540124/

pieska-imprezka1

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja oraz wydawca serwisu Wiadomosci.Olsztyn.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

Zobacz również

Policja ustaliła tożsamość mężczyzny wyłowionego z Jeziora Długiego

Policjanci z Komendy Miejskiej Policji w Olsztynie ustalili