Pieska Imprezka! Olsztyn 2018

Pieska Imprezka! Olsztyn 2018

pieska-imprezka

Pieska Imprezka to wydarzenie dla wszystkich! Zarówno miłośników psów, jak i psio – sceptyków, dla dzieci, młodzieży i dorosłych! W programie wiele atrakcji, m.in: pokazy psich sportów, konkursy ze wspaniałymi nagrodami, warsztaty z trenerami drużyn sportowych, porady weterynaryjne, groomerskie i żywieniowe oraz behawioralne, a także stoiska promocyjne sponsorów i partnerów imprezy.

Ponadto:

* Coś dla miłośników sportowej rywalizacji:

* Ogólnopolskie zawody Rally-O Olsztyn 2018

Rally Obedience (Rally-O) czyli „posłuszeństwo na luzie” zostało stworzone, aby kształtować pozytywną relację między przewodnikiem a psem, opartą na zaufaniu i wzajemnym szacunku.
Celem Rally-O jest zachęcenie do pracy z psami wszystkich, zarówno osób dorosłych sprawnych fizycznie jak i niepełnosprawnych fizycznie (również na wózkach inwalidzkich), młodzież czy dzieci i sprawdzenie się podczas cyklicznie odbywających się zawodach. http://www.rally-o.pl/

Zawody organizuje Rally Obedience Polska

Więcej o zawodach: http://www.rally-o.pl/strona_OLSZTYN.html

*Pokazy psich sportów oraz warsztaty z trenerami drużyn :
LosPiesos Flyball Team Olsztyn (flyball) oraz Klub Sportów Kynologicznych DIMICO Olsztyn (agility). Flyball i Agility – najbardziej widowiskowe, energiczne i radosne dyscypliny! Liczy się szybkość dokładność i jak najmniejsza liczba punktów karnych! Będzie co oglądać!:) Po pokazach, każdy chętny będzie mógł przyjść i spróbować swoich sił na profesjonalnym torze!:)

* Coś dla pasjonatów zoologicznych trendów:

* stoiska promocyjne naszych lokalnych partnerów – ekspertów w swoich dziedzinach, którzy służyć będą Wam radą, pomocą i doświadczeniem (Madagaskar Sklep Zoologiczny, Zwierzyniec – Sklep Zoologiczny, Usługi Dla Zwierząt „LUIS” Aneta Dąbrowska, Użyj Nosa, Salon fryzjerski dla psów – Pieskie Sprawy, Paszarnia Katarzyna Stańczak, lek. wet. stomatolog Magdalena Drążek – Kubiak, Schronisko dla Zwierząt w Olsztynie).

* Coś dla żądnych nagród – KONKURSY Z NAGRODAMI!

1. Dog Race czyli konkurs szybkości (pula nagród o wartości 750,00 zł!)
2. Para doskonała czyli konkurs za piękności (na psa i przewodnika;) (pula nagród rzeczowych o wartości 1000,00 zł!)
3. Konkurs wiedzy o psach (pula nagród rzeczowych o wartości 350,00 zł!)
4. DogTricks czyli konkurs psich sztuczek (pula nagród rzeczowych o wartości: 500,00 zł)
5. Konkurs „chodzony” – niespodzianka

O zdrowie Waszych psiaków tego dnia zadba lek.wet. Magda Drążek-Kubiak. Będziecie mogli również zbadać stan uzębienia swojego czworonoga! Obecne Schronisko dla Zwierząt w Olsztynie będzie służyć Wam pomocą i radą w zakresie adopcji i wolontariatu.

Wydarzenie na Facebooku: https://www.facebook.com/events/1006112749540124/

pieska-imprezka1

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja oraz wydawca serwisu Wiadomosci.Olsztyn.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*

Zobacz również

W weekend utrudnienia w ruchu na ul. Sielskiej i Al. Schumana

Zarząd Dróg, Zieleni i Transportu w Olsztynie informuje,