Parkowanie na os. Generałów. Policjanci zapraszają na konsultacje społeczne

Parkowanie na os. Generałów. Policjanci zapraszają na konsultacje społeczne

- Kategoria: Wiadomości
0

Zdjęcie jest tylko ilustracją do tekstuZdjęcie jest tylko ilustracją do tekstu

Posterunek Policji w Olsztynie razem z Zespołem ds. Profilaktyki Społecznej Wydziału Prewencji Komendy Miejskiej Policji w Olsztynie zapraszają mieszkańców osiedla Generałów na konsultacje społeczne dot. nieprawidłowego parkowania. Celem spotkania będzie przybliżenie mieszkańcom zasad prawidłowego parkowania a także zebranie opinii na i uwag mieszkańców w tym zakresie.

Dzielnicowy Posterunku Policji w Olsztynie mł. asp. Leszek Jacznik serdecznie zaprasza wszystkich zainteresowanych do udziału w konsultacjach społecznych, których tematem będzie: NIEPRAWIDŁOWE PARKOWANIE NA TERENIE OSIEDLA GENERAŁÓW

Spotkanie odbędzie się: 17.09.2018 r. o godz. 18:00 w sali konferencyjnej SM KORMORAN ul. Pileckiego 2 w Olsztynie

Konsultacje mają na celu przybliżenie mieszkańcom zasad prawidłowego parkowania, przedstawienie założeń policyjnej akcji „Przemyślane parkowanie” oraz poznanie oczekiwań społecznych mieszkańców i zebranie pomysłów na poprawę organizacji miejsc do parkowania pojazdów.

Do udziału w konsultacjach zostaną zaproszeni poza mieszkańcami Osiedla Generałów: przedstawiciele Spółdzielni Mieszkaniowej Kormoran, przedstawiciele Urzędu Miasta Olsztyna, funkcjonariusze Komendy Miejskiej Policji w Olsztynie, Straż Miejska w Olsztynie.

Źródło: KMP Olsztyn

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja oraz wydawca serwisu Wiadomosci.Olsztyn.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*

Zobacz również

Koronawirus: 964 nowe przypadki na Warmii i Mazurach. Najwięcej w Olsztynie

Ministerstwo Zdrowia poinformowało dziś (04.12) o 13239 nowych