Paczkomaty blisko Ciebie w Olsztynie

Paczkomaty blisko Ciebie w Olsztynie

- Kategoria: Polecane artykuły
0

ols22a-paczkomat-olsztyn

Chcesz wygodnie nadawać i odbierać paczki? Dowiedz się więcej o możliwościach Paczkomatów!

Paczkomaty to rewolucja w usługach dostarczania paczek. To wygodne rozwiązanie dla tych, którzy chcą samodzielnie i szybko nadawać przesyłki, jak i tych, którzy dużo zamawiają i cenią sobie komfort i wygodę. Co warto wiedzieć o Paczkomatach?

Czas

Paczkomaty zapewniają błyskawiczną przesyłkę. Większość wysłanych paczek już na drugi dzień czeka na odbiorcę w maszynie. Tym samym korzystanie z tego rozwiązania sprawia, że wszystko odbywa się w krótkim czasie. Wybór Paczkomatów docenią osoby potrzebujące zamówienia na już oraz te, które chcą, by nadanie było naprawdę ekspresowe.

Cena

Wbrew pozorom, mimo jakości usług, błyskawicznego czasu dostawy i wygody, usługi Paczkomatów zapewniają jedne z najniższych cen na rynku. Są konkurencyjne dla popularnych usług pocztowych, czy kurierskich. Opcja szybkiego nadania kosztuje od 12,99 do 15,99 w zależności od gabarytu paczki. Dodatkowo można wykupić ubezpieczenie, czy skorzystać z innych usług.

Nowoczesność nadawania i odbierania

Paczkomaty umożliwiają wygodne nadawanie, jak i odbieranie paczek, a to wszystko z pomocą nowoczesnych rozwiązań. Jeśli nadajesz paczkę, możesz zrobić to na dwa sposoby: nadać opłacając przez internet i nadając w Paczkomacie, albo zrobić to bezpośrednio w Paczkomacie. W pierwszym rozwiązaniu musisz wejść na stronę inpost.pl/szybkienadania i uzupełnić formularz, by potem go opłacić. Wygenerowaną etykietę należy wydrukować, a potem nakleić. Na koniec konieczne jest zeskanowanie kodu etykiety, włożenie paczki do skrytki i już — paczka nadana. W drugiej opcji (bezpośrednio w Paczkomacie) podaj gabaryt paczki, numer telefonu, e-maile odbiorcy i nadawcy oraz adres docelowego Paczkomatu. Po wpisaniu danych zapłać w maszynie i umieść paczkę w skrytce.

Odbieranie paczki także jest błyskawiczne. Gdy Twoja paczka znajdzie się w maszynie, od razu otrzymasz informację na ten temat, wraz z kodem odbioru. Możesz jeszcze bardziej usprawnić ten proces, wybierając aplikację mobilną InPost. Za jej pośrednictwem wygodnie prześledzisz drogę paczek, zarządzisz przesyłkami, a także dostaniesz dodatkową informację o przesyłce czekającej w Paczkomacie, gdy tylko będziesz obok niego przechodzić. Od dostania SMS-a z kodem masz 48 godzin, by odebrać swoją paczkę z Paczkomatu.

Dostępność

Zaletą Paczkomatów, której zdecydowanie nie można przeoczyć, jest ich dostępność. W przeciwieństwie do tradycyjnych usług pocztowych, jak i kurierskich Paczkomaty zapewniają dostęp do usług 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. Tym samym możesz odebrać paczkę, jak i ją nadać, kiedy ci pasuje. Nie ograniczają Cię godziny otwarcia placówek pocztowych, czy żmudne oczekiwanie na kuriera.

Paczkomaty w Olsztynie

Sieć Paczkomatów rozwija się dynamiczne z miesiąca na miesiąc. Aktualnie jest już ich ponad 6000. Tym samym korzystanie z Paczkomatów jest bardziej ekologicznym rozwiązaniem niż wybieranie tradycyjnych usług kurierskich. Warto wziąć to pod uwagę podejmując codzienne decyzje. Interesują Cię nowe Paczkomaty w Olsztynie? Jeden z Paczkomatów znajdziesz na ulicy Jaroszyka 23, przy budynku mieszkalnym.

Warto dać szansę Paczkomatom i wybrać wygodę oraz komfort. To rozwiązanie skrojone na miarę potrzeb każdego, kto chce nowoczesnej usługi dopasowanej do niego.

Artykuł sponsorowany

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja oraz wydawca serwisu Wiadomosci.Olsztyn.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*

Zobacz również

Miasto ogłosiło przetarg na rozbudowę linii tramwajowych w Olsztynie

Miasto ogłosiło przetarg na rozbudowę tramwajowego systemu transportu w