Ostróda stolicą zdrowia, kondycji i urody

Ostróda stolicą zdrowia, kondycji i urody

targi-vital-ostroda

18-19 listopada 2017 roku w ostródzkim centrum konferencyjno-targowym Expo Mazury odbędą się dwa wydarzenia, poświęcone zdrowiu i kondycji człowieka, wzbogacone dodatkowo o strefy tematyczne. Targi kosmetyczne Beauty Spa & Fashion ze Strefą Ślubną oraz targi sportowe Vital Sport Arena ze Strefą Zdrowia.

Za sprawą trzeciej edycji targów kosmetycznych Beauty Spa&Fashion zwiedzający poznają trendy nowoczesnej kosmetologii, medycyny estetycznej czy fryzjerstwa. Producenci i dystrybutorzy najlepszych marek zaprezentują swoje topowe produkty i kierunek zmian, jaki dyktuje rynek, a ten jest niezwykle wymagający. Nie zabraknie i tym razem praktycznych pokazów, warsztatów oraz efektownych metamorfoz z udziałem zwiedzających.

Tym razem wraz z Beauty & Visage Makeup Academy zadbamy o parę matka – córka w kontekście uroczystości ślubnej. Zwiedzających związanych z branżą kosmetyczną zapraszamy z kolei na prelekcje tematyczne: „Bezpieczeństwo prawne i ubezpieczeniowe w gabinecie kosmetycznym”, czy „Formalne elementy zgody klienta na zabieg. Jak ustrzec się przed roszczeniem klientów?”.

W niedzielę 19 listopada zapraszamy dodatkowo wszystkich zainteresowanych tematyką ślubną do Strefy Ślubnej na prezentację sukien, garniturów, dodatków, biżuterii, a nawet miejsc, gdzie może odbyć się wymarzona ceremonia.

Atrakcji nie zabraknie również w części hali dedykowanej sportowi i zdrowiu. Na ten event organizatorzy zachęcają do przybycia  z pociechami, bo i dla nich przygotowano niespodzianki: tor z rowerkami biegowymi Strider dla najmłodszych, badbington, konkursy lokalnej drużyny piłkarskiej OKS SOKÓŁ OSTRÓDA.

Na targach dostępna będzie odzież sportowa, która przyda się biegaczom, miłośnikom rowerów, triatlonu i pozostałych rekreacji na świeżym powietrzu, jak również w klubie fitness czy siłowni. Wystawcy targów zaprezentują pełną gamę artykułów sportowych praktycznie dla każdego sportowca. Osoby aktywne sportowo zwracają uwagę na dietę i odpowiednią suplementację, stąd na targach nie zabraknie porad dietetyków. Będą też propozycje odżywek czy żywności funkcjonalnej.

W trakcie dwóch dni targowych odbędą się prelekcje dla biegaczy oraz wszystkich zainteresowanych zdrowym i aktywnym stylem życia. Eksperci z różnych dziedzin związanych ze sportem i zdrowiem podzielą się ze słuchaczami swoją wiedzą i doświadczeniem. Co jeść, jak trenować, na co zwracać uwagę w wyborze ubrań i czy uprawianie sportu jest tak naprawdę zdrowe? Oprócz tego dla dorosłych zwiedzających prelekcja: „Jak zacząć biegać?” czy „Jak przygotować się do triatlonu”, wspólny trening, czy skanowanie ciała 3D.

ZAKRES TEMATYCZNY TARGÓW

Vital Sport Arena

 • Sprzęt i akcesoria sportowe
 • Fitness
 • Odzież sportowa
 • Suplementacja diety, odżywki
 • Zdrowy styl życia
 • Media i czasopisma branżowe

Beauty SPA & Fashion

 • Kosmetyka ciała i twarzy
 • Medycyna estetyczna
 • Kosmetyka naturalna
 • Ośrodki spa i welness
 • Zdrowie i dietetyka
 • Zdobienie ciała
 • Kosmetyka kolorowa i makijaż

Bilety dostępne na: https://expobilety.pl/
Bilet 1-dniowy – 15 zł
Bilet 2-dniowy – 20 zł

http://beautyarena.pl
http://vitalsportarena.pl
https://expobilety.pl/

targi-vital-ostroda

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja oraz wydawca serwisu Wiadomosci.Olsztyn.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*

Zobacz również

Znaleziono zwłoki mężczyzny

Zwłoki mężczyzny znaleziono dzisiaj rano na ul. Cementowej