Ostróda stolicą zdrowia, kondycji i urody

Ostróda stolicą zdrowia, kondycji i urody

targi-vital-ostroda

18-19 listopada 2017 roku w ostródzkim centrum konferencyjno-targowym Expo Mazury odbędą się dwa wydarzenia, poświęcone zdrowiu i kondycji człowieka, wzbogacone dodatkowo o strefy tematyczne. Targi kosmetyczne Beauty Spa & Fashion ze Strefą Ślubną oraz targi sportowe Vital Sport Arena ze Strefą Zdrowia.

Za sprawą trzeciej edycji targów kosmetycznych Beauty Spa&Fashion zwiedzający poznają trendy nowoczesnej kosmetologii, medycyny estetycznej czy fryzjerstwa. Producenci i dystrybutorzy najlepszych marek zaprezentują swoje topowe produkty i kierunek zmian, jaki dyktuje rynek, a ten jest niezwykle wymagający. Nie zabraknie i tym razem praktycznych pokazów, warsztatów oraz efektownych metamorfoz z udziałem zwiedzających.

Tym razem wraz z Beauty & Visage Makeup Academy zadbamy o parę matka – córka w kontekście uroczystości ślubnej. Zwiedzających związanych z branżą kosmetyczną zapraszamy z kolei na prelekcje tematyczne: „Bezpieczeństwo prawne i ubezpieczeniowe w gabinecie kosmetycznym”, czy „Formalne elementy zgody klienta na zabieg. Jak ustrzec się przed roszczeniem klientów?”.

W niedzielę 19 listopada zapraszamy dodatkowo wszystkich zainteresowanych tematyką ślubną do Strefy Ślubnej na prezentację sukien, garniturów, dodatków, biżuterii, a nawet miejsc, gdzie może odbyć się wymarzona ceremonia.

Atrakcji nie zabraknie również w części hali dedykowanej sportowi i zdrowiu. Na ten event organizatorzy zachęcają do przybycia  z pociechami, bo i dla nich przygotowano niespodzianki: tor z rowerkami biegowymi Strider dla najmłodszych, badbington, konkursy lokalnej drużyny piłkarskiej OKS SOKÓŁ OSTRÓDA.

Na targach dostępna będzie odzież sportowa, która przyda się biegaczom, miłośnikom rowerów, triatlonu i pozostałych rekreacji na świeżym powietrzu, jak również w klubie fitness czy siłowni. Wystawcy targów zaprezentują pełną gamę artykułów sportowych praktycznie dla każdego sportowca. Osoby aktywne sportowo zwracają uwagę na dietę i odpowiednią suplementację, stąd na targach nie zabraknie porad dietetyków. Będą też propozycje odżywek czy żywności funkcjonalnej.

W trakcie dwóch dni targowych odbędą się prelekcje dla biegaczy oraz wszystkich zainteresowanych zdrowym i aktywnym stylem życia. Eksperci z różnych dziedzin związanych ze sportem i zdrowiem podzielą się ze słuchaczami swoją wiedzą i doświadczeniem. Co jeść, jak trenować, na co zwracać uwagę w wyborze ubrań i czy uprawianie sportu jest tak naprawdę zdrowe? Oprócz tego dla dorosłych zwiedzających prelekcja: „Jak zacząć biegać?” czy „Jak przygotować się do triatlonu”, wspólny trening, czy skanowanie ciała 3D.

ZAKRES TEMATYCZNY TARGÓW

Vital Sport Arena

 • Sprzęt i akcesoria sportowe
 • Fitness
 • Odzież sportowa
 • Suplementacja diety, odżywki
 • Zdrowy styl życia
 • Media i czasopisma branżowe

Beauty SPA & Fashion

 • Kosmetyka ciała i twarzy
 • Medycyna estetyczna
 • Kosmetyka naturalna
 • Ośrodki spa i welness
 • Zdrowie i dietetyka
 • Zdobienie ciała
 • Kosmetyka kolorowa i makijaż

Bilety dostępne na: https://expobilety.pl/
Bilet 1-dniowy – 15 zł
Bilet 2-dniowy – 20 zł

http://beautyarena.pl
http://vitalsportarena.pl
https://expobilety.pl/

targi-vital-ostroda

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja oraz wydawca serwisu Wiadomosci.Olsztyn.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

Zobacz również

Policjanci zapobiegli kibolskiej ustawce

Zablokowane dwa pasy ruchu, kominiarki na głowach, a