Ostatnie dni funkcjonowania miejskich lodowisk

Ostatnie dni funkcjonowania miejskich lodowisk

- Kategoria: Wiadomości
0

lodowisko_crs_ukiel

Sobota (29 lutego) to ostatni dzień pracy lodowiska w CRS Ukiel, w niedzielę (1 marca) po raz ostatni można będzie skorzystać z tafli przy ul. Jeziołowicza. Jednocześnie dla najbardziej zapalonych łyżwiarzy mamy dobrą informację: lodowisko przy Hali Widowiskowo-Sportowej Urania będzie jeszcze pracowało do 8 marca.

Ośrodek Sportu i Rekreacji w Olsztynie od kilku lat uruchamia w sezonie zimowym trzy sztuczne lodowiska. Także i tym razem, niezależnie od zachodzących zmian klimatycznych i wielkich skoków temperatur, przez trzy miesiące utrzymywaliśmy w bardzo dobrym stanie tafle w CRS Ukiel, obok hali Urania oraz przy ul. Jeziołowicza na Pieczewie i poczytujemy sobie to za spory sukces.

Otwarcie sezonu nastąpiło 28 listopada na lodowisku obok Uranii, potem przyszedł czas na kolejne dwie tafle – globalnie w ciągu trzech miesięcy z obiektów OSiR skorzystało około 52 tys. użytkowników. Za nami więc kolejny udany sezon: śmiało można powiedzieć, że łyżwy to już jedna z ulubionych form zimowego relaksu i rekreacji mieszkańców naszego miasta –  informuje OSiR.

Sezon jednak nieuchronnie dobiega jednak końca – w najbliższy weekend po raz ostatni będzie można korzystać z lodowisk w CRS Ukiel (ostatni dzień to sobota 29 lutego) i przy ul. Jeziołowicza (w niedzielę 1 marca).

Dla najbardziej zapalonych łyżwiarzy OSiR przygotował jednak bonus w postaci wydłużenia pracy lodowiska przy Hali Widowiskowo-Sportowej Urania – będzie ono czynne jeszcze przez tydzień, dokładnie do 8 marca włącznie.

 

 

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja oraz wydawca serwisu Wiadomosci.Olsztyn.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*

Zobacz również

Tymczasowy zakaz wstępu do lasów i Parków Narodowych. Powodem koronawirus

Dziś, 03.04 Ministerstwo Środowiska poinformowało na swoim profilu