OSiR zagra dla WOŚP. Będą darmowe wejścia na basen i lodowiska

OSiR zagra dla WOŚP. Będą darmowe wejścia na basen i lodowiska

- Kategoria: Wiadomości
0

osir-wosp

Ośrodek Sportu i Rekreacji w Olsztynie jak co roku zagra na rzecz Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, której XXII finał już w niedzielę 12 stycznia.

Turniej tenisa stołowego

W ramach XXII Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy Ośrodek Sportu i Rekreacji w Olsztynie zaprasza na turniej tenisa stołowego, który odbędzie w Sali ZKOS I przy ul. Głowackiego 27 (zawody odbywać się będą w 3 kategoriach wiekowych – junior, senior 50+ oraz w kategorii OPEN. Początek zawodów godzina 10.00. Zapisy na 30 minut przed rozpoczęciem gier).

Bezpłatne lodowiska

W niedzielę zapraszamy także na aktywny wypoczynek na obu lodowiskach. W godz. 11.00 – 17.00 oba lodowiska będą udostępnione wszystkim chętnym, którzy wesprą Orkiestrę.

Bezpłatne wejście na basen

5 jednostek basenowych zostanie udostępnionych bezpłatnie dla tych, którzy zechcą popływać na basenie przy ul. Głowackiego 27. Bezpłatne wejścia oferujemy w następujących godzinach 12.00, 12.30, 13.00, 13.30, 14.00.

 

Źródło: OSiR Olsztyn

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja oraz wydawca serwisu Wiadomosci.Olsztyn.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*

Zobacz również

Kolej na Mazury. CPK dofinansuje modernizację linii przez Mrągowo i Mikołajki

Dobra wiadomość dla mieszkańców i wielbicieli Mazur. Modernizacja