Orszak Trzech Króli we Frączkach i koncert kolęd Cantemusa w Dywitach

Orszak Trzech Króli we Frączkach i koncert kolęd Cantemusa w Dywitach

fot. UG Dywityfot. UG Dywity

Gminy Dywity zaprasza wszystkich mieszkańców oraz gości z Olsztyna i okolic na dwa wydarzenia z okazji Święta Trzech Króli w najbliższą sobotę 6 stycznia. Około godz. 12.30 w kościele w Dywitach odbędzie się koncert kolęd Zespołu Wokalnego Cantemus, a o godz. 14.00 we Frączkach wyruszy Orszak Trzech Króli.

To będzie już drugi koncert kolęd w wykonaniu Zespołu Wokalnego Cantemus! Poprzedni, który odbył się w grudniu w Gok Dywity cieszył się dużym zainteresowaniem. Cantemus zaśpiewał pięknie kolędy polskie bardziej i mniej znane oraz kolędy ukraińskie. Tym razem chór pod batutą Krzysztofa Włodarskiego wystąpi w dywickim kościele pod. św. Apostołów Szymona i Judy Tadeusza w sobotę, 6 stycznia w Święto Trzech Króli zaraz po mszy świętej o godzinie 11:30 (przewidywane rozpoczęcie koncertu to godzina 12:30). Warto przyjść całymi rodzinami i pośpiewać z Cantemusem.

Orszak Trzech Króli we Frączkach

Parafia Rzymskokatolicka we Frączkach, Sołectwo Frączki oraz Stowarzyszenie „Nasza Wieś” z Frączek zapraszają serdecznie na trzeci Orszak Trzech Króli, który rozpocznie się o godzinie 14:00 w sobotę 6 stycznia! Spotykanie uczestników orszaku na rozstaju dróg, na początku wsi, od strony Gradek. Orszak przygotowany został przez Parafian, a towarzyszyć mu będzie Zespół Wokalny „Cantemus” z Gok Dywity.

Źródło: UG Dywity

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja oraz wydawca serwisu Wiadomosci.Olsztyn.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

Zobacz również

VII Olsztyński Zlot Miłośników Pojazdów PRL

Stowarzyszenie „Trabi Ekipa Warmia i Mazury” zaprasza na