Organizacja ruchu i komunikacja miejska w Święto Niepodległości

Organizacja ruchu i komunikacja miejska w Święto Niepodległości

- Kategoria: Wiadomości
0

Zdjęcie jest tylko ilustracją do tekstuZdjęcie jest tylko ilustracją do tekstu

W sobotę, 11 listopada, w związku z wojewódzkimi obchodami Święta Niepodległości wprowadzone zostaną zmiany w funkcjonowaniu komunikacji miejskiej. Ulicami: Staszica – Stare Miasto – Staromiejską – 11 Listopada – Piłsudskiego – Głowackiego – placem Solidarności przemaszeruje kompania honorowa oraz mieszkańcy Olsztyna. Korowód będzie przemierzał ulice około południa.

Odcinek al. Piłsudskiego, ul. Głowackiego oraz pl. Solidarności będą zamknięte dla ruchu w godzinach 11:00-14:00. Ponadto mogą wystąpić utrudnienia lub ograniczenia w ruchu samochodowym na ul. Obiegowej, gdzie będą zaparkowane pojazdy wojskowe biorące udział w paradzie. Ulica od skrzyżowania z Pstrowskiego do al. Piłsudskiego będzie w ten sposób wykorzystana w godz. 12:00-14:30.

Również w sobotę odbędzie się I Olsztyński Bieg Niepodległości. W związku z imprezą w godzinach od 8:30 do 14:00 wyłączone z ruchu zostaną obydwa pasy jezdni ul. Sielskiej w kierunku osiedla Dajtki (na odcinku od skrzyżowania z al. Schumana do wjazdu na teren Hotelu Omega) oraz obydwa pasy jezdni al. Schumana w kierunku ul. Sielskiej na całym jej odcinku.

Szczegóły zmian w komunikacji miejskiej

Źródło: ZDZiT Olsztyn

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja oraz wydawca serwisu Wiadomosci.Olsztyn.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

Zobacz również

W jeziorze Ukiel utonął mężczyzna. Wcześniej spożywał alkohol

Przedwczoraj w nocy, w jeziorze, utonął mężczyzna. Policja