Organizacja ruchu i komunikacja miejska w Święto Niepodległości

Organizacja ruchu i komunikacja miejska w Święto Niepodległości

- Kategoria: Wiadomości
0

Zdjęcie jest tylko ilustracją do tekstuZdjęcie jest tylko ilustracją do tekstu

W sobotę, 11 listopada, w związku z wojewódzkimi obchodami Święta Niepodległości wprowadzone zostaną zmiany w funkcjonowaniu komunikacji miejskiej. Ulicami: Staszica – Stare Miasto – Staromiejską – 11 Listopada – Piłsudskiego – Głowackiego – placem Solidarności przemaszeruje kompania honorowa oraz mieszkańcy Olsztyna. Korowód będzie przemierzał ulice około południa.

Odcinek al. Piłsudskiego, ul. Głowackiego oraz pl. Solidarności będą zamknięte dla ruchu w godzinach 11:00-14:00. Ponadto mogą wystąpić utrudnienia lub ograniczenia w ruchu samochodowym na ul. Obiegowej, gdzie będą zaparkowane pojazdy wojskowe biorące udział w paradzie. Ulica od skrzyżowania z Pstrowskiego do al. Piłsudskiego będzie w ten sposób wykorzystana w godz. 12:00-14:30.

Również w sobotę odbędzie się I Olsztyński Bieg Niepodległości. W związku z imprezą w godzinach od 8:30 do 14:00 wyłączone z ruchu zostaną obydwa pasy jezdni ul. Sielskiej w kierunku osiedla Dajtki (na odcinku od skrzyżowania z al. Schumana do wjazdu na teren Hotelu Omega) oraz obydwa pasy jezdni al. Schumana w kierunku ul. Sielskiej na całym jej odcinku.

Szczegóły zmian w komunikacji miejskiej

Źródło: ZDZiT Olsztyn

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja oraz wydawca serwisu Wiadomosci.Olsztyn.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*

Zobacz również

Koalicja w Radzie Miasta podpisana

Podczas piątkowej (14 grudnia) konferencji prasowej została formalnie