Olsztyn Biega! Już w niedzielę kolejny bieg w Parku Kusocińskiego

Olsztyn Biega! Już w niedzielę kolejny bieg w Parku Kusocińskiego

- Kategoria: Sport
0

bpo-2015

Już w niedzielę, 21 czerwca 2015 roku odbędzie się kolejny bieg z cyklu imprez pt. „Biegowy Puchar Olsztyna”.

Biegowy Puchar Olsztyna w ramach akcji Olsztyn Biega! wraca do Parku im. Janusza Kusocińskiego czyli tam gdzie wszystko się zaczęło. W niedzielę 21 czerwca na uczestników czekają dystanse o długości:
– 250 metrów (Dzieci do 6 lat),
– 0,9 km (Młodzież w wieku 6-9 lat),
– 1,8 km (Młodzież w wieku 10-16 lat) oraz
– 5 km czyli Bieg Główny

Start punktualnie o godzinie 9:35 z atrakcjami dla najmłodszych. Bieg Główny o 10:15. Na liście startowej już ponad 200 nazwisk!

Jak się zapisać?

Do środy (17 czerwca) można było zapisać sie przez Internet wypełniając formularz na stronie www.superczas.pl oraz opłacając ULGOWE wpisowe przelewem (decyduje data nadania).

Czwartek, piątek (10:00–18:00), sobota (10:00–16:00): Biuro Zawodów mieści się w Miejskiej Informacji Turystycznej w budynku Ratusza. Tutaj będzie można się zapisać, opłacić start gotówką oraz odebrać pakiet.

Niedziela w godzinach 08:00 – 09:45 – Biuro Zawodów zlokalizowane w budynku WCRS „Aquasfera Galeria Warmińska” przy al. Piłsudskiego 69b. Tutaj również będzie można się zapisać, opłacić start gotówką oraz odebrać pakiet.

Więcej informacji odnośnie biegów oraz regulaminy dostępne na stronie olsztynbiega.pl oraz na profilu Facebook https://www.facebook.com/wwwolsztynbiegapl

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja oraz wydawca serwisu Wiadomosci.Olsztyn.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*

Zobacz również

Rusza wypożyczalnia sprzętu pływającego w CRS Ukiel

Kajak, rower wodny, łódka, a nawet deska SUP.