Ogólnopolskie Święto Sera – Festiwal Serów i Twarogów Polskiego Mleczarstwa

Ogólnopolskie Święto Sera – Festiwal Serów i Twarogów Polskiego Mleczarstwa

swieto-sera-19

W dniach 21-22 września br. na terenie Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie odbędzie się VII Ogólnopolskie Święto Sera – Festiwal Serów i Twarogów Polskiego Mleczarstwa. Wstęp jest wolny.

21 i 22 września Uniwersytet Warmińsko-Mazurski w Olsztynie zaprasza na VII Festiwal Serów i Twarogów Polskiego Mleczarstwa, czyli Ogólnopolskie Święto Sera w Kortowie. Głównym organizatorem wydarzenia jest Katedra Mleczarstwa i Zarządzania Jakością Wydziału Nauki o Żywności UWM.

Oprócz degustacji serów i twarogów o najwyższej jakości i wartości odżywczej wytwarzanych przez krajowych i zagranicznych przetwórców mleka, organizatorzy zapraszają także do radosnego, aktywnego i rodzinnego spędzenia czasu. Przygotowano konkursy i atrakcje dla najmłodszych. A wszystko to na placu przed Centrum Konferencyjno-Szkoleniowym UWM w Olsztynie 21 i 22 września.

program-festiwal-serow-95

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja oraz wydawca serwisu Wiadomosci.Olsztyn.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*

Zobacz również

Pobił 55-latka, wrzucił go do bagażnika, a następnie utopił w stawie. Usłyszał zarzut zabójstwa

Policjanci zatrzymali 27-letniego mieszkańca gminy Biała Piska podejrzanego