Od 14 czerwca nowa taryfa za wodę i ścieki w Olsztynie

Od 14 czerwca nowa taryfa za wodę i ścieki w Olsztynie

- Kategoria: Wiadomości
0

woda1

Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji sp. z o.o. w Olsztynie informuje, że Państwowe Gospodarstwo Wodne Wody Polskie, Dyrektor Regionalnego Zarządu Gospodarki Wodnej w Białymstoku (organ regulacyjny) zatwierdził taryfę dla zbiorowego zaopatrzenia w wodę i zbiorowego odprowadzania ścieków na terenie Gminy Olsztyn.

Od 14 czerwca 2018 r. w Olsztynie zaczną obowiązywać nowe ceny za dostarczaną wodę i odprowadzane ścieki. Gospodarstwa domowe za 1 m sześc. wody o 36 groszy więcej, czyli 4,32 zł. Za odprowadzenie 1 m sześc. ścieków zapłacimy 6,44 zł, czyli o 48 groszy więcej, co stanowi 8 procent.

Za okres obrachunkowy w trakcie, którego weszła w życie nowa taryfa, należność za wodę i ścieki naliczana będzie proporcjonalnie do zużycia wody i czasu przed i po wejściu w życie nowej taryfy – na podstawie umowy zawieranej przez Olsztyńskiej Wodociągi na dostarczanie wody i odprowadzanie ścieków informuje PWiK w Olsztynie.

Szczegółowe informacje odnośnie taryfy dla zbiorowego zaopatrzenia w wodę i zbiorowego odprowadzania ścieków dla dostępne TUTAJ

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja oraz wydawca serwisu Wiadomosci.Olsztyn.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*

Zobacz również

Zmiana organizacji ruchu na przebudowywanej ul. Towarowej

W nocy z poniedziałku na wtorek (z 13