Nożownik śmiertelnie ugodził mężczyznę. Policja szuka świadków

Nożownik śmiertelnie ugodził mężczyznę. Policja szuka świadków

- Kategoria: Na sygnale
0

policja-55

Olsztyńscy policjanci poszukują świadków zdarzenia, do którego doszło w nocy z soboty na niedzielę na ul. Krasickiego w Olsztynie. Nieznany sprawca śmiertelnie ranił nożem 27-letniego mężczyznę. Osoby, które posiadają informacje mogące pomóc w ustaleniu okoliczności zdarzenia, proszone są o kontakt z najbliższą jednostką Policji.

Funkcjonariusze z Wydziału dw. z Przestępczością Przeciwko Życiu i Zdrowiu Komendy Miejskiej Policji w Olsztynie prowadzą postępowanie w sprawie zdarzenia zaistniałego w nocy z soboty na niedzielę (17/18.10.2020) około godz. 2:00 na ul. Krasickiego w Olsztynie.

W nieustalonych okolicznościach doszło wówczas do uszkodzenia ciała 27-latka. Mężczyzna z poważnymi obrażeniami trafił do szpitala, gdzie w wyniku odniesionych obrażeń zmarł.

Wszystkie osoby, które tej nocy i w tym czasie poruszały się pieszo lub przejeżdżały ulicą Krasickiego na odcinku od ul. Barcza do ul. Boenigka w Olsztynie i były bezpośrednio świadkami tego zdarzenia lub posiadają istotne informacje z nim związane, prosimy o kontakt telefoniczny pod nr tel.: 505 034 223 lub 47 73 134 24.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja oraz wydawca serwisu Wiadomosci.Olsztyn.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*

Zobacz również

Koronawirus: 964 nowe przypadki na Warmii i Mazurach. Najwięcej w Olsztynie

Ministerstwo Zdrowia poinformowało dziś (04.12) o 13239 nowych