Nowy sprzęt sportowy w CRS Ukiel

Nowy sprzęt sportowy w CRS Ukiel

- Kategoria: Wiadomości
0

Zdjęcie jest tylko ilustracją do tekstuZdjęcie jest tylko ilustracją do tekstu

Centrum Rekreacyjno – Sportowe Ukiel poszerza swoją ofertę sprzętu sportowego. W wypożyczalniach pojawił się nowy sprzęt pływający, czyli deski typu sup oraz o specjalistyczne rowery trekkingowe.

– Centrum Sportowo-Rekreacyjne Ukiel to przepiękne miejsce, które samo się broni – mówił prezydent Grzymowicz. – W ubiegłym sezonie te wyjątkowe obiekty odwiedziło około milion trzysta tysięcy osób, jestem przekonany że w tym roku pobijemy ten rekord. Tym bardziej, że oferta wypożyczalni sprzętu sportowego jest naprawdę bardzo bogata: CRS Ukiel dysponuje sprzętem, z którego jednocześnie może korzystać nawet tysiąc osób, co mnie osobiście bardzo cieszy – dodał Piotr Grzymowicz.

– Ogromna część mieszkańców i gości naszego miasta aktywnie korzysta z infrastruktury sportowej i wypożyczalni, teraz oferta staje się jeszcze lepsza – wyjaśniał Jerzy Litwiński, dyrektor Ośrodka Sportu i Rekreacji. – Z roku na rok chcemy podnosić jakość naszych usług, stąd nie tylko nowy sprzęt sportowy, ale też nowe rozwiązania: w CRS UKiel wdrożyliśmy unikatowy system funkcjonowania wypożyczalni polegający na tym, że sprzęt można wypożyczyć w jednym obiekcie, a po zakończeniu użytkowania zwrócić go w innej wypożyczalni, po innej stronie jeziora – zakończył Jerzy Litwiński.

Deska z wiosłem typu sup – Bass Breeze 10,6.

Deska surfingowa o wymiarach 320 cm na 75 cm, o wadze 12,5 kg i ładowności 120 kg. Wykonana z wytrzymałego PVC, pompowana, idealnie wypełniona dzięki specjalnej konstrukcji Drop-Stitch. Bezpieczna w użytkowaniu, z bocznymi stabilizującymi statecznikami, smyczą bezpieczeństwa mocowaną rzepami do nogi, wyposażona w wiosło z włókna szklanego. Idealna dla początkujących i średnio zaawansowanych.

Rowery trekkingowe Merida, męskie i damskie

To komfortowy model na drogi utwardzone, bezdroża i leśne ścieżki, idealny na dłuższe wycieczki. Zbudowany z wykorzystaniem zaawansowanej technologii. Z aluminiową ramą, amortyzatorami, z 24 przełożeniami i kołami o rozmiarze 28 z oponami z systemem antyprzebiciowym.

Zestawienie sprzętu dostępnego w wypożyczalniach CRS Ukiel

Sprzęt pływający

Kajak jednoosobowy – 4 sztuki/dla 4 osób
Kajak dwuosobowy – 80/160
Rower wodny – 56/112
Deska z żaglem – 10/10
Kitesurfing – 5/5
Łódź Omega – 20/100
Łódź wiosłowa – 21/105
Skuter wodny – 4/4
Motorówki i inne łodzie – 5/łącznie 19 osób
Deska sup – 6

Łącznie: 211 sztuk sprzętu mogącego jednocześnie zabrać na pokład 525 osób.

Inny sprzęt sportowy

Przenośne zestawy do gry w badmintona, zestawy do krykieta, gry w boule oraz mini golfa. Piłki do siatkówki plażowej i koszykówki. A także:
Rowery – 70/70
Łyżworolki – 40/40
Nartorolki – 50/50
Nordic walking – 40/40
Narty biegowe – 100/100

Łącznie: 300 sztuk dla 300 osób.

Źródło: CRS Ukiel

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja oraz wydawca serwisu Wiadomosci.Olsztyn.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*

Zobacz również

Nowa broń w walce z osobami kierującymi pod wpływem środków odurzających

Policjanci Wydziału Ruchu Drogowego KWP w Olsztynie zostali