Nowy sprzęt sportowy w CRS Ukiel

Nowy sprzęt sportowy w CRS Ukiel

- Kategoria: Wiadomości
0

Zdjęcie jest tylko ilustracją do tekstuZdjęcie jest tylko ilustracją do tekstu

Centrum Rekreacyjno – Sportowe Ukiel poszerza swoją ofertę sprzętu sportowego. W wypożyczalniach pojawił się nowy sprzęt pływający, czyli deski typu sup oraz o specjalistyczne rowery trekkingowe.

– Centrum Sportowo-Rekreacyjne Ukiel to przepiękne miejsce, które samo się broni – mówił prezydent Grzymowicz. – W ubiegłym sezonie te wyjątkowe obiekty odwiedziło około milion trzysta tysięcy osób, jestem przekonany że w tym roku pobijemy ten rekord. Tym bardziej, że oferta wypożyczalni sprzętu sportowego jest naprawdę bardzo bogata: CRS Ukiel dysponuje sprzętem, z którego jednocześnie może korzystać nawet tysiąc osób, co mnie osobiście bardzo cieszy – dodał Piotr Grzymowicz.

– Ogromna część mieszkańców i gości naszego miasta aktywnie korzysta z infrastruktury sportowej i wypożyczalni, teraz oferta staje się jeszcze lepsza – wyjaśniał Jerzy Litwiński, dyrektor Ośrodka Sportu i Rekreacji. – Z roku na rok chcemy podnosić jakość naszych usług, stąd nie tylko nowy sprzęt sportowy, ale też nowe rozwiązania: w CRS UKiel wdrożyliśmy unikatowy system funkcjonowania wypożyczalni polegający na tym, że sprzęt można wypożyczyć w jednym obiekcie, a po zakończeniu użytkowania zwrócić go w innej wypożyczalni, po innej stronie jeziora – zakończył Jerzy Litwiński.

Deska z wiosłem typu sup – Bass Breeze 10,6.

Deska surfingowa o wymiarach 320 cm na 75 cm, o wadze 12,5 kg i ładowności 120 kg. Wykonana z wytrzymałego PVC, pompowana, idealnie wypełniona dzięki specjalnej konstrukcji Drop-Stitch. Bezpieczna w użytkowaniu, z bocznymi stabilizującymi statecznikami, smyczą bezpieczeństwa mocowaną rzepami do nogi, wyposażona w wiosło z włókna szklanego. Idealna dla początkujących i średnio zaawansowanych.

Rowery trekkingowe Merida, męskie i damskie

To komfortowy model na drogi utwardzone, bezdroża i leśne ścieżki, idealny na dłuższe wycieczki. Zbudowany z wykorzystaniem zaawansowanej technologii. Z aluminiową ramą, amortyzatorami, z 24 przełożeniami i kołami o rozmiarze 28 z oponami z systemem antyprzebiciowym.

Zestawienie sprzętu dostępnego w wypożyczalniach CRS Ukiel

Sprzęt pływający

Kajak jednoosobowy – 4 sztuki/dla 4 osób
Kajak dwuosobowy – 80/160
Rower wodny – 56/112
Deska z żaglem – 10/10
Kitesurfing – 5/5
Łódź Omega – 20/100
Łódź wiosłowa – 21/105
Skuter wodny – 4/4
Motorówki i inne łodzie – 5/łącznie 19 osób
Deska sup – 6

Łącznie: 211 sztuk sprzętu mogącego jednocześnie zabrać na pokład 525 osób.

Inny sprzęt sportowy

Przenośne zestawy do gry w badmintona, zestawy do krykieta, gry w boule oraz mini golfa. Piłki do siatkówki plażowej i koszykówki. A także:
Rowery – 70/70
Łyżworolki – 40/40
Nartorolki – 50/50
Nordic walking – 40/40
Narty biegowe – 100/100

Łącznie: 300 sztuk dla 300 osób.

Źródło: CRS Ukiel

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja oraz wydawca serwisu Wiadomosci.Olsztyn.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

Zobacz również

Już w piątek piłkarski turniej Neymar Jr’s Five. Zapisy wciąż otwarte!

W najbliższy piątek (25 maja) turniej Neymar Jr’s