Nietrzeźwy uderzył autem w drzewo i dachował. Będzie tłumaczył się przed sądem

Nietrzeźwy uderzył autem w drzewo i dachował. Będzie tłumaczył się przed sądem

- Kategoria: Na sygnale
0

fot. policja.gov.plfot. policja.gov.pl

Kierowanie samochodem to wielka odpowiedzialność, powinien wiedzieć to każdy kierowca. Jednak niestety nadal zdarzają się osoby, które jeżdżą pomimo wcześniej wypitego alkoholu. Tak było w przypadku 31-latka, który w powiecie iławskim peugeotem uderzył w drzewo. Mężczyzna za swoje nieodpowiedzialne zachowanie będzie już wkrótce tłumaczyć się w sądzie.

Skrajną nieodpowiedzialności wykazał się 31–latek, który pomimo wcześniej wypitego alkoholu postanowił wsiąść „za kółko”. Jadąc drogą leśną nie dostosował prędkości do warunków ruchu w wyniku czego stracił panowanie nad pojazdem uderzył w drzewo, doprowadzając do wywrócenia pojazdu. Mężczyzna z obrażeniami ciała przetransportowano do szpitala.

W trakcie czynności okazało się, że 31–latek kierował samochodem mając 1,2 promila alkoholu w organizmie. Mężczyzna ze swojego nieodpowiedzialnego zachowania w najbliższym czasie będzie tłumaczył się przed sądem.

Źródło: KWP Olsztyn (jk/tm)
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja oraz wydawca serwisu Wiadomosci.Olsztyn.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

Zobacz również

Policjanci zlikwidowali plantację i zabezpieczyli ponad 300 krzaków marihuany

Drobiazgowa praca operacyjna mrągowskich policjantów przyniosła efekty w