Nietrzeźwa 25-latka wjechała w ogrodzenie

Nietrzeźwa 25-latka wjechała w ogrodzenie

- Kategoria: Na sygnale
0

wrwt45678

Policjanci oleckiej komendy pracowali na miejscu zdarzenia drogowego, do którego doszło na ul. Żeromskiego w Olecku. 25-latka, która najprawdopodobniej siedziała za kierownicą osobowego volkswagena trafiła do szpitala.

Wczoraj (06.01.2019) przed godz. 17:00 oficer dyżurny oleckiej komendy został powiadomiony o zdarzeniu drogowym, do którego doszło w Olecku na ul. Żeromskiego. Kiedy funkcjonariusze dojechali na miejsce zdarzenia, na jezdni zastali rozbitego volkswagena oraz 25-latkę, której udzielano pomocy medycznej. Policjanci ustalili, że to mieszkanka Olecka, która najprawdopodobniej kierowała samochodem i w trakcie manewru wyprzedzania innego pojazdu, w rejonie skrzyżowania, najechała na krawężnik, a następnie uderzyła w ogrodzenie pobliskiej posesji.

Kobieta w wyniku zdarzenia doznała ogólnych obrażeń ciała i została przetransportowana do szpitala w Ełku. Wstępne badanie alkomatem wykazało w organizmie 25-latki blisko 2,5 promila alkoholu.

Policjanci obecnie prowadzą czynności w tej sprawie i wyjaśniają dokładne okoliczności zdarzenia.

Źródło: KWP Olsztyn (jsz/tm)

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja oraz wydawca serwisu Wiadomosci.Olsztyn.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*

Zobacz również

Ruszyła rezerwa wykonania

Zarząd województwa warmińsko-mazurskiego podzielił pierwsze środki z tzw.