Niegrzeczni wagarowicze w Parku Centralnym [FILM]

Niegrzeczni wagarowicze w Parku Centralnym [FILM]

- Kategoria: Na sygnale
0

park-2.jpg

Jak co roku w pierwszy dzień wiosny strażnicy miejscy zwracają baczniejszą uwagę na młodzież, spacerującą po ulicach oraz przesiadującą na skwerach i w parkach. Uwagę operatora miejskiego monitoringu zwróciła grupa nastolatków przebywająca na terenie Parku Centralnego w Olsztynie.

Wczoraj (21.03) strażnicy miejscy prowadzili działania pod hasłem ,,Akcja wagarowicz”. Strażnicy przeprowadzali wzmożone kontrole miejsc, gdzie może gromadzić się olsztyńska młodzież. Kontrolą objęte były m.in. miejskie parki.

Strażnik miejski pełniący służbę na stanowisku operatora monitoringu około godziny 12.00 zauważył w Parku Centralnym grupę młodzieży palącą papierosy. W trakcie obserwacji osoby zaczęły umieszczać na mostku napisy, wrzucać do rzeki plastikowe butelki czy elementy zabezpieczające skarpę.

Na miejsce został wysłany patrol Straży Miejskiej. Po ujęciu ustalono, że są to 13, 14 – latkowie. Nieletni zostali przekazani funkcjonariuszom Policji.


Źródło: SM w Olsztynie

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja oraz wydawca serwisu Wiadomosci.Olsztyn.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*

Zobacz również

Nowa broń w walce z osobami kierującymi pod wpływem środków odurzających

Policjanci Wydziału Ruchu Drogowego KWP w Olsztynie zostali