Napad na bank w Olsztynie. Policja udostępniła zdjęcie sprawcy

Napad na bank w Olsztynie. Policja udostępniła zdjęcie sprawcy

- Kategoria: Wiadomości
0

Zdjęcie jest tylko ilustracją do tekstuZdjęcie jest tylko ilustracją do tekstu

Policjanci kryminalni z Olsztyna poszukują mężczyzny, który napadł na pracownika banku i grożąc przedmiotem przypominającym broń ukradł znaczną sumę pieniędzy. Po zdarzeniu sprawca oddalił się w nieznanym kierunku. Policja publikuje wizerunek sprawcy z chwili dokonania przestępstwa. Osoby, które rozpoznają mężczyznę proszone są o jak najszybszy kontakt z policją.

Dzisiaj po godzinie 16:00 w Olsztynie na osiedlu Jaroty doszło do napadu na jedną z placówek bankowych. Nieznany mężczyzna w wieku od 35-40 lat, wtargnął do pomieszczenia banku i grożąc pracownikowi przedmiotem przypominającym broń ukradł znaczną sumę pieniędzy. Po całym zdarzeniu sprawca wyszedł i oddalił się w nieznanym kierunku, do chwili obecnej trwają jego poszukiwania. Na szczęście podczas napadu rabunkowego nikt nie ucierpiał.

W chwili obecnej trwają intensywne czynności mające na celu jak najszybsze dotarcie do sprawcy napadu. Policjanci pod nadzorem prokuratora przeprowadzają oględziny miejsca zdarzenia, zabezpieczają ślady kryminalistyczne oraz przesłuchują pracowników i świadków przestępstwa. Policjanci z zabezpieczonych nagrań z monitoringu publikują wizerunek sprawcy.

fot. mat. policji
fot. KMP Olsztyn

Osoby, które rozpoznają mężczyznę proszone są o kontakt z policjantami Wydziału Kryminalnego osobiście przy ul. Partyzantów 23 lub pod nr telefonu 089 522 38 32, lub 997, 112. Można także wysłać maila: rafal.prokopczyk@olsztyn.ol.policja.gov.pl. Policja zapewnia anonimowość.

Źródło: KMP Olsztyn (RP)

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja oraz wydawca serwisu Wiadomosci.Olsztyn.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*

Zobacz również

Podium dla olsztyniaka na Węgrzech w Wyścigowych Motocyklowych Mistrzostwach Polski połączonych z Pucharem Europy

Podobnie jak w każdej innej dyscyplinie sportowej na