Największy festiwal muzyki disco polo odbędzie się w Olsztynie

Największy festiwal muzyki disco polo odbędzie się w Olsztynie

- Kategoria: Wiadomości
0

Zdjęcie jest tylko ilustracją do tekstuZdjęcie jest tylko ilustracją do tekstu

Ogólnopolski Festiwal Muzyki Tanecznej odbędzie się w Olsztynie. Jest to oficjalna wiadomość, która została potwierdzona przez organizatorów, czyli m.in. firmę Green Star – informuje portal disco-polo.info.

Festiwal Muzyki Tanecznej od 23 lat odbywał się w Ostródzie. W wydarzeniu uczestniczyły tysiące fanów disco polo i największe gwiazdy tego gatunku. W zeszłym roku pojawiły się pierwsze problem z terenami, gdzie odbywał się największy ogólnopolski festiwal muzyki disco polo w Polsce. Niestety w tym roku muzyka disco polo nie pojawi się w Ostródzie. Cała impreza ma  zostać przeniesiona do Olsztyna.

Wybór padł na Olsztyn ponieważ jest dużo lepsza baza hotelowa, teren pod imprezy spełnia wszystkie oczekiwania organizatorów i pomieści ogromną ilość fanów disco polo. Olsztyn wyraził dużą wolę współpracy z organizatorami festiwalu disco polo. Ogólnopolski Festiwal Muzyki Tanecznej będzie trwał jeden dzień i odbędzie się 27 lipca. Na scenie nie zabraknie największych gwiazd muzyki disco polo takich jak Akcent, Boys, Classic, czy MiłegoPana.

Lista wszystkich wykonawców pojawi się niebawem tak samo jak informacja na temat sprzedaży biletów. Mimo dużej woli organizatorów festiwalu disco polo nie doszli oni do porozumienia z władzami Ostródy, którzy wystosowali oficjalne oświadczenie w tym temacie. Władze Ostródy nie chcą spełnić wymogów finansowych organizatora imprezy, na dodatek problem z terenem również dał kolejny argument, aby przenieść imprezę do innego miasta – informuje portal disco-polo.info.

Źródło: disco-polo.info/własne

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja oraz wydawca serwisu Wiadomosci.Olsztyn.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*

Zobacz również

Meteorolodzy ostrzegają przed burzami z gradem

Centralne Biuro Prognoz Meteorologicznych wydało dla województwa warmińsko-mazurskiego