Można zostać celnikiem do „zadań specjalnych”

Można zostać celnikiem do „zadań specjalnych”

- Kategoria: Wiadomości
0

fot. KASfot. KAS

Rusza nabór do elitarnego oddziału w warmińsko-mazurskiej Służbie Celno-Skarbowej, którego funkcjonariusze zajmują się zwalczaniem przestępczości. Wzmacniamy grupy w Olsztynie i Grzechotkach.

W strukturze Warmińsko-Mazurskiego Urzędu Celno – Skarbowego funkcjonuje dział realizacji. Funkcjonariusze pełniący w nim służbę wyróżniają się czarnym umundurowaniem. Mają oni uprawnienia do noszenia broni a także stosowania środków przymusu bezpośredniego. Są znakomicie wyszkoleni, ale też ich zadania wymagają wyjątkowych umiejętności i predyspozycji. Funkcjonariusze z realizacji pojawiają się na przejściach granicznych, można spotkać także na drogach regionu. To także oni dokonują zatrzymań szczególnie niebezpiecznych przestępców.

Teraz jest możliwość by do nich dołączyć. Izba Administracji Skarbowej w Olsztynie właśnie ogłosiła nabór na 16 wolnych miejsc. Nowoprzyjęci będą służyć w komórkach w Olsztynie oraz Grzechotkach.

By zostać funkcjonariuszem należy przede wszystkim złożyć w terminie do 24 maja br. w Izbie Administracji Skarbowej w Olsztynie Al. Marszałka Piłsudskiego 59 A, komplet wymaganych dokumentów. Później trzeba będzie zdać m.in. egzamin z wiedzy ogólnej, test sprawnościowy, oraz przejść test psychologiczny – informuje Ryszard Chudy z Izby Administracji Skarbowej w Olsztynie.

Pełna informacja o naborze znajduje się na stronie internetowej Izby Administracji Skarbowej w Olsztynie www.warminsko-mazurskie.kas.gov.pl w zakładce Ogłoszenia / Nabór.

Źródło: IAS w Olsztynie

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja oraz wydawca serwisu Wiadomosci.Olsztyn.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

Zobacz również

W jeziorze Ukiel utonął mężczyzna. Wcześniej spożywał alkohol

Przedwczoraj w nocy, w jeziorze, utonął mężczyzna. Policja