MOTOMIKOŁAJE 2013

MOTOMIKOŁAJE 2013

7 grudnia na olsztyńskim Starym Mieście odbędzie się akcja charytatywna „MOTOMIKOŁAJE 2013″ organizowana przez Klub Motocyklowy Tabun. W czasie akcji trwać będzie zbiórka pieniędzy na rzecz Wojewódzkiego Specjalistycznego Szpitala Dziecięcego w Olsztynie. Każdy grosz wrzucony do puszki, to pieniądze przeznaczone na zakup pomp infuzyjnych do dawkowania leków małym pacjentom szpitala.

Szczegóły akcji:
CZĘŚĆ I: MIASTO
Zaczynamy w sobotę 7.12.2013 r. od godz. 9:30 na olsztyńskiej starówce, „MotoMikołaje” będą rozdawać cukierki i inne gadżety, motomikolaje2013głównie dzieciom, motomikolaje2013chociaż jak ktoś ząbki pokaże, to może też dostać .
Można będzie również posłuchać dobrej muzyki – głównie rockowej, przejechać się motocyklem (jak nie będzie za dużo śniegu), przejechać się po starówce na prawdziwym koniu (Stadnina Koni Kojrys) zrobić sobie pamiątkową, niepowtarzalną fotografię z dowolnie wybranym motoMikołajem lub inną Śnieżynką.
Istnieje opcja pojawienia się na mieście w tejże roli, potrzebny będzie jedynie strój mikołajowy, mile widziany motocykl i uśmiech nr 5 do zbierania kasy do puszek! Kto się przyłączy może liczyć na ciepły posiłek na mieście w tzw. międzyczasie, ufundowany przez jednego ze sponsorów.

Akcja na mieście zakończy się około godziny 16.00 pokazem ogni grupy FUEGO, tak pięknym jak w tamtym roku, warto przyjść choćby na to.

II część: KONCERTOWA
Od godz. 19 – klub CLAVA MANUM (wcześniej Grawitacja, Olsztyn, ul. Żołnierska 14b). Wystąpi tam 5 wyjątkowych, znanych zespołów rockowych i metalowych: Paweł Ejzenberg & SHOWTIME, The Wheeler’s Band, Defying, Bunkier-SQUAD oraz Re-Volt. Wszystkie zespoły wystąpią charytatywnie.

Wstęp: 10 PLN -dobrowolny datek do puszki

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja oraz wydawca serwisu Wiadomosci.Olsztyn.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

Zobacz również

Już w piątek piłkarski turniej Neymar Jr’s Five. Zapisy wciąż otwarte!

W najbliższy piątek (25 maja) turniej Neymar Jr’s