Mikołajkowy marsz z kijkami dla seniorów

Mikołajkowy marsz z kijkami dla seniorów

Zdjęcie jest tylko ilustracją do teksu/fot. pixabay.comZdjęcie jest tylko ilustracją do teksu/fot. pixabay.com

Ośrodek Sportu i Rekreacji w Olsztynie serdecznie zaprasza olsztyńskich Seniorów na wyjątkowy, Mikołajkowy spacer brzegami Jeziora Ukiel. Spacer odbędzie się 9 grudnia tj. sobota w Centrum Rekreacyjno-Sportowym „Ukiel” w Olsztynie.

Start: godzina 11.00, zbiórka przy Kapitanacie, czas spaceru ok. 90 minut. Przewodnikiem specjalnym będzie Pan Andrzej Kowalski – Kierownik CRS „Ukiel” Prosimy o zabranie ze sobą czapek Św. Mikołaja oraz kijków nordic walking. Istnieje również możliwość wypożyczenia kijków w cenie: 5 zł/godzina, 15 zł/dzień – informuje OSiR.

Współorganizatorem wydarzenia jest aktywne środowisko senioralne zrzeszone w Radzie Olsztyńskich Seniorów, Uniwersytecie Trzeciego Wieku, Akademii Trzeciego Wieku, Jarockiej Akademii Trzeciego Wieku oraz w Polskim Związku Emerytów, Rencistów i Inwalidów w Olsztynie.

Ośrodek Sportu i Rekreacji pragnie w ten sposób zaprosić Seniorów do korzystania z walorów i możliwości Centrum oraz zachęcić osoby 60+ do aktywnego, przyjemnego i na świeżym powietrzu – spędzania czasu wolnego!

Źródło: OSiR Olsztyn

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja oraz wydawca serwisu Wiadomosci.Olsztyn.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

Zobacz również

Policjanci zapobiegli kibolskiej ustawce

Zablokowane dwa pasy ruchu, kominiarki na głowach, a