Mikołajkowy marsz z kijkami dla seniorów

Mikołajkowy marsz z kijkami dla seniorów

Zdjęcie jest tylko ilustracją do teksu/fot. pixabay.comZdjęcie jest tylko ilustracją do teksu/fot. pixabay.com

Ośrodek Sportu i Rekreacji w Olsztynie serdecznie zaprasza olsztyńskich Seniorów na wyjątkowy, Mikołajkowy spacer brzegami Jeziora Ukiel. Spacer odbędzie się 9 grudnia tj. sobota w Centrum Rekreacyjno-Sportowym „Ukiel” w Olsztynie.

Start: godzina 11.00, zbiórka przy Kapitanacie, czas spaceru ok. 90 minut. Przewodnikiem specjalnym będzie Pan Andrzej Kowalski – Kierownik CRS „Ukiel” Prosimy o zabranie ze sobą czapek Św. Mikołaja oraz kijków nordic walking. Istnieje również możliwość wypożyczenia kijków w cenie: 5 zł/godzina, 15 zł/dzień – informuje OSiR.

Współorganizatorem wydarzenia jest aktywne środowisko senioralne zrzeszone w Radzie Olsztyńskich Seniorów, Uniwersytecie Trzeciego Wieku, Akademii Trzeciego Wieku, Jarockiej Akademii Trzeciego Wieku oraz w Polskim Związku Emerytów, Rencistów i Inwalidów w Olsztynie.

Ośrodek Sportu i Rekreacji pragnie w ten sposób zaprosić Seniorów do korzystania z walorów i możliwości Centrum oraz zachęcić osoby 60+ do aktywnego, przyjemnego i na świeżym powietrzu – spędzania czasu wolnego!

Źródło: OSiR Olsztyn

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja oraz wydawca serwisu Wiadomosci.Olsztyn.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*

Zobacz również

Znów pojedziemy pociągiem na trasie Olsztyn – Olsztynek

Od 16 października wracają pociągi na trasę Olsztyn