Michał Materla rywalem Mameda Khalidova na gali KSW 33

Michał Materla rywalem Mameda Khalidova na gali KSW 33

- Kategoria: Sport, Sporty walki
0

fot. KSW MMAfot. KSW MMA

Największa walka w historii europejskiego MMA stała się faktem. Już 28 listopada na KSW 33 w TAURON Arenie Kraków. Mamed Khalidov skrzyżuje rękawice z mistrzem KSW w kategorii średniej Michałem Materlą.

28 listopada na gali KSW 33 w Krakowie dojdzie do pojedynku dwóch najlepszych polskich zawodników MMA. Trenujący na co dzień w olsztyńskim klubie Berkut Arrachion Mameda Khalidov (30-4-2, 11 KO, 17 Sub) zmierzy się z Michałem Materlą (22-4, 4 KO, 12 Sub).

31-letni Szczecinianin jest posiadaczem pasa KSW nieprzerwanie od 2012 roku. Od tego czasu pokonał między innymi Jaya Silvę – dwukrotnie, Rodneya Wallace’a i Tomasza Drwala.

Mamed Khalidov ma na swoim koncie 17 walk w KSW i nie poniósł jeszcze żadnej porażki. Swoją ostatnią walkę dla federacji KSW stoczył 6 grudnia 2014 roku na gali  KSW 29, kiedy to mimo bardzo poważnych problemów z kręgosłupem pokonał Amerykanina Bretta Coopera.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja oraz wydawca serwisu Wiadomosci.Olsztyn.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*

Zobacz również

Koronawirus: 14 nowych zachorowań na Warmii i Mazurach

Ministerstwo Zdrowia poinformowało dziś (15.08) o 771 nowych