Mężczyzna ugodzony nożem na Zatorzu

Mężczyzna ugodzony nożem na Zatorzu

- Kategoria: Na sygnale
0

policja-radiowoz

Do Rewiru Dzielnicowych mieszczącym się na olsztyńskim Zatorzu przybiegł zakrwawiony mężczyzna z prośbą o pomoc. Policjant założył mu opatrunek na głowę i natychmiast wezwał pogotowie. Jak się okazało, pokrzywdzony najprawdopodobniej został ugodzony nożem przez swoją konkubinę. Pijana kobieta została zatrzymana.

Z relacji pokrzywdzonego wynikało, że do zdarzenia miało dojść około godziny 13.00 w jednym z mieszkań na Zatorzu. Między parą wspólnie pijącą alkohol doszło do nieporozumienia, w wyniku którego kobieta chwyciła za kuchenny nóż i dwukrotnie ugodziła swojego partnera w okolice głowy. Mężczyzna wybiegł z domu i poszedł do najbliższego Rewiru Dzielnicowych po pomoc. Gdy policjant zobaczył w drzwiach zakrwawionego 50-latka natychmiast zatamował opatrunkiem krwawienie i wezwał na miejsce pogotowie. Mężczyzna trafił do szpitala.

Policjanci pojechali do mieszkania pokrzywdzonego. Tam zastali konkubinę, która wszystkiemu zaprzeczyła. Kobieta została zatrzymana. W chwili zatrzymania miała 2,5 promila alkoholu w organizmie. Dopiero po wytrzeźwieniu 34-latka zostanie przesłuchana.

Jeżeli wersja pokrzywdzonego potwierdzi się, niewykluczone, że usłyszy ona zarzut uszkodzenia ciała swojego partnera. Może grozić jej kara nawet 5 lat pozbawienia wolności.

Źródło: KWP Olsztyn (mp/in)

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja oraz wydawca serwisu Wiadomosci.Olsztyn.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*

Zobacz również

Koronawirus: 340 nowych przypadków na Warmii i Mazurach

Ministerstwo Zdrowia poinformowało dziś (25.10) o 11742 nowych