Mężczyzna potrącony przez Pendolino

Mężczyzna potrącony przez Pendolino

- Kategoria: Na sygnale
0

Zdjęcie jest tylko ilustracją do tekstuZdjęcie jest tylko ilustracją do tekstu

Policjanci pod nadzorem prokuratora, wyjaśniają okoliczności zdarzenia z udziałem pociągu. Między miejscowościami Działdowo, a Iłowo-Osada doszło do potrącenia osoby pieszej, przez pociąg Pendolino. Mężczyzna został przetransportowany do szpitala.

Do zdarzenia doszło wczoraj (19.03.17r) około godziny 19.30. Z ustaleń śledczych wynika, że w okolicy przejścia podziemnego dla pieszych, pociąg Pendolino relacji Kraków-Gdynia, na szlaku kolejowym w miejscowości Narzym, potrącił mężczyznę. W wyniku tego zdarzenia, obrażeń ciała doznał 31-letni mieszkaniec gminy Iłowo-Osada.

Mężczyzna, z obrażeniami miednicy został przewieziony karetką pogotowia do szpitala w Działdowie. Policja, pod nadzorem prokuratora, na miejscu zdarzenia wykonała; oględziny pociągu, oględziny miejsca zdarzenia, zbadała trzeźwość maszynisty oraz przesłuchała świadków zdarzenia. Natomiast od osoby pieszej pobrano krew do badań, w celu ustalenia m.in. zawartości alkoholu we krwi.

Policjanci wyjaśniają wszelkie okoliczności tego zdarzenia, aby ustalić dokładne okoliczności tego potrącenia.

Źródło: KWP Olsztyn (Jn/kw)
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja oraz wydawca serwisu Wiadomosci.Olsztyn.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

Zobacz również

Potrącenie rowerzysty na trasie Dobre Miasto – Lidzbark Warmiński

Policjanci pracowali na miejscu zdarzenia drogowego, do którego