Maszyny czyszczące w Olsztynie – gdzie najlepiej kupić?

Maszyny czyszczące w Olsztynie – gdzie najlepiej kupić?

- Kategoria: Polecane artykuły
0

maszyny-czyszczace435
Zakup maszyn czyszczących to ogromne wyzwanie. W końcu muszą być one wydajne oraz skutecznie usuwać brud, bez względu na to, do jakich celów stosuje się dane maszyny. Gdzie zatem znaleźć maszyny czyszczące w Olsztynie, które spełnią wszystkie najważniejsze wymagania dla urządzeń tego typu?

Kilka słów o Multimatic

Firma Mulitimatic od lat oferuje sprzedaż urządzeń służących do czyszczenia podłóg i posadzek w Olsztynie przy ul. Nad Jarem 4. Jest dystrybutorem urządzeń znanych marek, m.in. Viper, Tecnovap, Nilfisk. Firma działa na rynku od 2009 roku.

Firma rozwijała się wraz ze zmieniającymi się trendami na rynku, co zaowocowało stworzeniem największego w Olsztynie katalogu maszyn sprzątających i automatów myjących. Oprócz wspomnianych urządzeń Mulitimatic oferuje także inne maszyny parowe.

Firma sprzedaje maszyny do mycia podłóg, odkurzacze i parownice Tecnovap. Warto zatem bliżej zapoznać się z ofertą i uczynić sprzątanie szybszym, prostszym i przyjemniejszym zadaniem.

Maszyny do mycia podłóg

W ofercie firmy dostępne są wspominane już maszyny czyszczące do sprzątania podłóg i posadzek. Ich podstawową zaletą jest fakt, że pozwalają one na mycie dużych powierzchni w krótkim czasie. Jednocześnie konserwują, szorują i polerują czyszczone posadzki.

maszyna-do-mycia-podlog

Kolejny plus maszyn myjących podłogi to jednoczesne mycie i suszenie posadzki, które sprawia, że efekt utrzymuje się znacznie dłużej. Jest to przydatne zwłaszcza wtedy, kiedy trzeba myć podłogę tam, gdzie bez przerwy ktoś przechodzi. Można je stosować na różnych rodzajach posadzek jak drewno, beton architektoniczny, czy też glazura. Najlepiej sprawdzają się jako urządzenia czyszczące podłogi na magazynach, halach produkcyjnych, w galeriach, sklepach i szpitalach.

Parownice przemysłowe i profesjonalne

Parownice (myjki parowe) zyskują coraz większą popularność dzięki różnorodnemu zastosowaniu. Bardzo często są one stosowane w profesjonalnych urządzeniach do mycia okien, które pozwalają na usuwanie zabrudzeń różnego rodzaju z szyb, luster i innych gładkich powierzchni.

Parownice dobrze sprawdzają się także w roli urządzenia do prasowania ubrań bez konieczności rozkładania żelazka. Jednak parownice mają zastosowanie także ściśle przemysłowe, gdyż stosuje się je także w urządzeniach do sprzątania, które są bardziej wydajne i nastawione na ciągłą pracę.

Odkurzacze profesjonalne

Multimatic oferuje także profesjonalne odkurzacze piorące, które mogą zaskakiwać wydajnością. Są one skonstruowane tak, aby turbina ssąca mogła być eksploatowana jeszcze dłużej niż w przypadku innych odkurzaczy. Zastosowane materiały i elementy także mają wysoką wytrzymałość. Profesjonalne odkurzacze charakteryzują się także tym, że mogą pracować w trybie ciągłym.

Możliwe jest działanie na sucho i na mokro, które pozwala na usuwanie zabrudzeń różnego rodzaju. Dodatkowym plusem jest gwarancja na odkurzacze oraz możliwość serwisowania ich na terenie całego kraju. Zapewnia to ciągłe i pewne użytkowanie, nawet w razie pojawienia się awarii.

Sprawdź także inne firmy sprzedające maszyny czyszczące w Olsztynie – https://czyszczacamaszyna.pl/l/m-olsztyn/

Artykuł sponsorowany

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja oraz wydawca serwisu Wiadomosci.Olsztyn.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*

Zobacz również

Koronawirus: Kolejny rekord zakażeń w Polsce i w naszym województwie

Ministerstwo Zdrowia poinformowało dziś (08.08) o 843 nowych