Marszałek nagrodzi wybitnych sportowców

Marszałek nagrodzi wybitnych sportowców

- Kategoria: Wiadomości
0

Zdjęcie jest tylko ilustracją od tekstuZdjęcie jest tylko ilustracją od tekstu

19 sportowców z Warmii i Mazur otrzyma z rąk marszałka Gustawa Marka Brzezina nagrody pieniężne za osiągnięte wyniki sportowe w drugiej połowie 2017 roku. Spotkanie odbędzie się 12 grudnia (wtorek) o godz. 9 w siedzibie Urzędu Marszałkowskiego w Olsztynie w sali nr 331.

Nagrody pieniężne przyznawane są sportowcom za osiągnięte wyniki w zawodach o randze krajowej lub międzynarodowej.

Wśród nagrodzonych znaleźli się m.in. Jakub Kochanowski (złoty medalista mistrzostw świata juniorów w siatkówce, Tomasz Szewczak (medalista igrzysk sportów nieolimpijskich World Games w ju jitsu), Maciej Sarnacki (medalista prestiżowych zawodów z cyklu Grand Slam oraz Grand Prix w judo) czy Mateusz Kamiński (medalista mistrzostw świata seniorów w kajakarstwie). Na ten cel z budżetu samorządu województwa warmińsko-mazurskiego przeznaczono kwotę 72 tys. zł.

Z kolei Konrad Bukowiecki (medalista młodzieżowych mistrzostw Europy oraz Uniwersjady w pchnięciu kulą) podczas wtorkowego spotkania otrzyma nagrodę pieniężną ze środków Warmińsko-Mazurskiej Federacji Sportu.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja oraz wydawca serwisu Wiadomosci.Olsztyn.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*

Zobacz również

Piotr Zajączkowski nowym trenerem Stomilu Olsztyn

W piątek (19.10) dzień przed meczem z Puszczą