Marihuana w saszetce, wiatrówka w schowku, a w bagażniku maczeta i kij bejsbolowy. 22-latek zatrzymany przez wywiadowców

Marihuana w saszetce, wiatrówka w schowku, a w bagażniku maczeta i kij bejsbolowy. 22-latek zatrzymany przez wywiadowców

- Kategoria: Na sygnale
1

fot. policja.gov.plfot. policja.gov.pl

Olsztyńscy wywiadowcy zatrzymali do kontroli drogowej 22-latka, przy którym znaleźli marihuanę. W jego samochodzie były także dwie wiatrówki, kij bejsbolowy, maczeta oraz kominiarki. Młody mężczyzna przyznał, że przedmioty należą do niego. Trafił do policyjnego aresztu i usłyszał zarzut.

Wywiadowcy, czyli policjanci z wydziału wywiadowczo-patrolowego w swojej codziennej służbie starają się pozostać niezauważeni dla otoczenia. Ujawniają szereg przestępstw i wykroczeń szczególnie dokuczliwych społecznie. To oni zatrzymują na gorącym uczynku sprawców rozbojów, kradzieży i włamań. Ujawniają m.in. osoby poszukiwane, nietrzeźwych kierujących i tych, którzy posiadają przy sobie narkotyki.

W miniony weekend, na ul. Witosa zatrzymali do kontroli drogowej opla. Z uzyskanych przez nich informacji wynikało, że w pojeździe mogły znajdować się substancje zabronione. W aucie siedziało kilku młodych mężczyzn. Kierowcą był 22-letni mieszkaniec Olsztyna. W wyniku kontroli w jego saszetce policjanci znaleźli zawiniątko z marihuaną oraz wiatrówkę. Podejrzewając, że może przewozić niebezpieczne przedmioty przystąpili do przeszukania opla. Ich przypuszczenia okazały się słuszne. W schowku znaleźli drugi pistolet oraz kominiarki. W bagażniku młody mężczyzna przewoził kij bejsbolowy oraz maczetę. Przyznał, że należą do niego.

Wywiadowcy zabezpieczyli niebezpieczne narzędzia i zatrzymali 22-latka. Jego pasażerowie po wylegitymowaniu zostali zwolnieni.

Mężczyzna trafił do policyjnego aresztu. Usłyszał zarzuty posiadania środków odurzających.

W sprawie znalezionych w aucie przedmiotów prowadzone będzie postępowanie.

Źródło: KWP Olsztyn (ab/in)

1 Komentarz

  1. Hahaha gorszego farmazonu nie czytałem co za pajac wogole wymyślił to wrzucić nie macie już p czym pisać buraki

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja oraz wydawca serwisu Wiadomosci.Olsztyn.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*

Zobacz również

Andrzej Duda ponownie prezydentem RP

Dziś (13.07) wieczorem Państwowa Komisja Wyborcza podała oficjalne