Mamed Khalidov przeszedł operację kręgosłupa

Mamed Khalidov przeszedł operację kręgosłupa

- Kategoria: Sport, Sporty walki
0

mamed-operacja

Mamed Khalidov przeszedł operację kręgosłupa. Teraz trenującego na co dzień w olsztyńskim klubie Arrachion zawodnika czekają dwa miesiące rehabilitacji.

Mamed Khalidov o swoich problemach z kręgosłupem poinformował 6 grudnia po wygranej walce z Brettem Cooperem na gali KSW 29. Mamed po zakończonej walce przyznał, że mimo bardzo poważnych problemów z kręgosłupem zdecydował się wystąpić przed zgromadzoną w Kraków Arenie publicznością.

Trzy tygodnie temu zaczęły mi drętwieć ręce. Poszedłem na rezonans magnetyczny i okazało się, że mam uraz kręgosłupa. Lekarz odradzał pojedynek i mówił, że powinienem trafić na stół operacyjny – powiedział po walce Mamed Khalidov.

W grudniu Federacja KSW poinformowała, że po pierwszych przeprowadzonych konsultacjach lekarskich pojawiła się ogromna szansa, że kilkumiesięczna fizjoterapia i rehabilitacja, powinna ustabilizować kontuzjowany fragment kręgosłupa, co pozwoliłoby gwieździe KSW powrócić do klatki już w drugiej połowie 2015 roku.

Niestety, jak poinformował na swoim profilu na Facebooku Mamed Khalidov zabiegu nie udało się uniknąć.

Witam wszystkich serdecznie, jednak nie dało się uniknąć operacji. Operacja się udała, czeka mnie dwa miesiące rehabilitacji, po czym wracam do treningów. Jak Bóg da w drugiej połowie roku wracam do oktagonu KSW. Dziękuje wszystkim za wsparcie – napisał na swoim profilu na Facebooku Mamed Khalidov.

fot. facebook/MMAmedKhalidov

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja oraz wydawca serwisu Wiadomosci.Olsztyn.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*

Zobacz również

24-latek odpowie za uprawę konopi oraz posiadanie znacznej ilości środków odurzających

Olsztyńscy policjanci zatrzymani kolejnego mężczyznę podejrzewanego o przestępstwa