Mamed Khalidov nowym mistrzem KSW. Znokautował Michała Materlę w 31 sekundzie!

Mamed Khalidov nowym mistrzem KSW. Znokautował Michała Materlę w 31 sekundzie!

- Kategoria: Sport, Sporty walki
0

materla-khalidov1

Mamed Khalidov pokonał Michałem Materlę w walce wieczoru gali KSW 33 i został nowym mistrzem w wadze średniej.

28 listopada na gali KSW 33 w TAURON Arenie Kraków odbyła się największa walka w historii europejskiego MMA pomiędzy Mamedem Khalidovem (MMA 31-4), a mistrzem KSW w kategorii średniej Michałem Materlą (MMA 22-5).

Walka wieczoru rozpoczęła się od widowiskowej akcji Mameda, który precyzyjnie trafił Michała Materlę mocnym uderzeniem na twarz. Po tej akcji szczecinianin był już wyraźnie zamroczony i słaniał się na nogach.

Mamed Khalidov widząc niemoc swojego przeciwnika zadał kolejny mocny cios, tym razem kolanem wprost na szczękę Michała Materli, który następnie upadł na plecy. Olsztynianin zakończył walkę serią ciosów z góry. Sędzia musiał przerwać pojedynek po 31 sekundach. Tym samym, Mamed Khalidov został nowym mistrzem federacji KSW w kategorii średniej.

Trenujący na co dzień w olsztyńskim klubie Berkut Arrachion Mamed Khalidov ma na swoim koncie 18 walk dla federacji KSW i nie poniósł jeszcze żadnej porażki.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja oraz wydawca serwisu Wiadomosci.Olsztyn.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*

Zobacz również

Podium dla olsztyniaka na Węgrzech w Wyścigowych Motocyklowych Mistrzostwach Polski połączonych z Pucharem Europy

Podobnie jak w każdej innej dyscyplinie sportowej na