Mamed K. zatrzymany przez Biuro Operacji Antyterrorystycznych [VIDEO]

Mamed K. zatrzymany przez Biuro Operacji Antyterrorystycznych [VIDEO]

- Kategoria: Wiadomości
0

765989960

Były zawodnik MMA Mamed K. został zatrzymany przez Biuro Operacji Antyterrorystycznych. Chodzi o sprawę legalizacji kradzionych samochodów. Zatrzymania dokonano na zlecenie Prokuratury Krajowej.

Jak informują dziennikarze radia RMF FM do zatrzymania doszło na Warmii i Mazurach. Na polecenie prokuratora Śląskiego Wydziału Zamiejscowego Departamentu do Spraw Przestępczości Zorganizowanej i Korupcji Prokuratury Krajowej w Katowicach funkcjonariusze zatrzymali Mameda K. w sprawie paserstwa luksusowych samochodów.

Punktualnie o godzinie 6.00 policjanci wspierani przez funkcjonariuszy Biura Operacji Antyterrorystycznych jednocześnie weszli siłowo do domu mieszczącego się w jednej z miejscowości pod Olsztynem, gdzie zatrzymali 38-letniego mężczyznę. Ponadto stróże prawa zabezpieczyli do sprawy wartościowe przedmioty, które mogą pochodzić z przestępstwa. Zatrzymany zostanie dzisiaj przekonwojowany do Katowic.

Zatrzymany po doprowadzeniu do prokuratury ma usłyszeć zarzuty. Następnie po ich ogłoszeniu prokurator podejmie decyzję w przedmiocie środków zapobiegawczych – informuje Prokuratura Krajowa.

Jak ustalił Śląski Wydział Zamiejscowy Departamentu do Spraw Przestępczości Zorganizowanej i Korupcji Prokuratury Krajowej w Katowicach, pojazdy były nabywane na terenie Czech. Wśród luksusowych samochodów znajdowały się takie pojazdy jak Porsche Panamera, Range Rover Evoque, BMW M6, BMW serii 7.

Źródło: RMF FM/tvp.info/slaska.policja.gov.pl/własne

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja oraz wydawca serwisu Wiadomosci.Olsztyn.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*

Zobacz również

Zmiana terminu prac drogowych na skrzyżowaniu Pstrowskiego/Dworcowa

Zarząd Dróg, Zieleni i Transportu w Olsztynie informuje,