Maiquel Jose Falcao Goncalves rywalem Mameda Khalidova na gali KSW 27

Maiquel Jose Falcao Goncalves rywalem Mameda Khalidova na gali KSW 27

- Kategoria: Sport, Sporty walki
0

mamed

Mamed Khalidov trenujący w olsztyńskim klubie Arrachion MMA poznał rywala, z którym zmierzy się 17 maja na 27 gali KSW. Będzie nim weteran dwóch największych organizacji z USA, Bellatora i UFC, pochodzący z Brazylii Maiquel Jose Falcao Goncalves. Maiquel Jose Falcao Goncalves to 33-letni zawodnik pochodzący z Brazylii, który ma na koncie trzydzieści osiem pojedynków z czego aż trzydzieści dwa wygrał. Jego domeną jest walka w stójce i pokazują to wszystkie statystyki. Dwadzieścia trzy wygrane Falcao to techniczne nokauty lub nokauty, cztery razy poddawał rywali, a pięć pojedynków kończył zwyciężając na punkty. Noszący pseudonim „Big Big” Falcao ma w swoim CV pokonanych kilku bardzo klasowych fighterów, m.in. Geralda Harrisa, Normana Paraisy i Vyacheslava Vasilevskyego.

Teraz brazylijczyk będzie chciał kontynuować serię wygranych i pokonać niekwestionowanego mistrza MMA z Polski, niepokonanego od maja 2010 roku Mameda Khalidova. Olsztyński zawodnik od tego czasu zmierzył się z 9 przeciwnikami. Wygrał 8 pojedynków, a jeden zremisował.

Podczas majowej gali KSW zobaczymy również drugiego z olsztyńskich zawodników – Aslambeka Saidova, który stoczy rewanżowy pojedynek z Borysem  Mańkowskim. Obaj zawodnicy walczyli już ze sobą w 2012 roku. Wtedy pojedynek wygrał Aslambek Saidov, zaś Borys Mańkowski odniósł poważną kontuzję nogi, która na kilka miesięcy wyeliminowała go ze startów.

Przypomnijmy, że podczas 27 gali KSW zawodnicy po raz pierwszy zawalczą w klatce.

Źródło: konfrontacja.com

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja oraz wydawca serwisu Wiadomosci.Olsztyn.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*

Zobacz również

Nożownik śmiertelnie ugodził mężczyznę. Policja szuka świadków

Olsztyńscy policjanci poszukują świadków zdarzenia, do którego doszło