Lanberry, dmuchańce i kultowe „Fasolki”. Kolorowy i odlotowy Dzień Dziecka w Dywitach

Lanberry, dmuchańce i kultowe „Fasolki”. Kolorowy i odlotowy Dzień Dziecka w Dywitach

gminny-dzien-dziecka-dywity1

Wielki park rozrywki z dmuchańcami, kultowy zespół „Fasolki”, Gminna Scena Talentów, czirliderki, Teatr Katarynka, fotobudka, Koło Fortuny, a na deser muzyczna gwiazda – koncert LANBERRY – tak w skrócie będzie wyglądał Gminny Dzień Dziecka, który odbędzie się na stadionie w Dywitach w niedzielę 10 czerwca.

Jak co roku Gmina Dywity i Gminny Ośrodek Kultury w Dywitach zapraszają najmłodszych mieszkańców na najbardziej kolorową, roztańczoną i rozśpiewaną imprezę w roku, czyli Dzień Dziecka w Dywitach. Wydarzenie odbędzie się w niedzielę 10 czerwca na stadionie w Dywitach, a start jest zaplanowany na godz. 13.00. Podobnie jak w latach ubiegłych organizatorzy zadbali o to, żeby nie zabrakło atrakcji dla całych rodzin.

– Staramy się robić wszystko, żeby dzieci i młodzież były zadowolone – mówi Jacek Szydło, wójt Gminy Dywity.

Na płycie boiska wyrośnie wielki park zabaw i rozrywki z dmuchanymi zjeżdżalniami, ścianką wspinaczkową o wysokości 7 metrów, zamkiem, mega piłkarzami i bramką celnościową – wszak mistrzostwa świata w Rosji tuż, tuż. Na scenie wystąpią młode talenty z gminy: Studio Wokalne Tatiany Krakowskiej, grupy taneczne GOK: „Smerfiki”, „Jump” i „Just Dance”, Teatr Katarynka z widowiskiem muzyczno-animacyjnym, gminne grupy Cheerleaders i Studio Piosenki GOK. Niewątpliwą dziecięcą gwiazdą, która poruszy pewnie też rodziców będzie kultowa formacja „Fasolki” z Warszawy z Ciotką Klotką i Panem Tik-Takiem (zaśpiewają pewnie „Ogórek zielony ma garniturek”, „Mydło wszystko umyje”, „Fantazję”, czy „Każdy ma jakiegoś bzika”).

Na finał zaśpiewa dla Was bijąca rekordy popularności w Internecie i rozgłośniach radiowych LANBERRY, którą niedawno można było usłyszeć na Sopot Hit Festival. Lanberry to pseudonim artystyczny Małgorzaty Uściłowskiej, która na szersze wody wypłynęła w programach The Voice of Poland i X Factor. Jej największe przeboje: „Piątek”, „Podpalimy świat”, „Ostatni most”, czy „Gotowi na wszystko” mają ponad 40 milionów wyświetleń w popularnych serwisach internetowych.

To jednak nie wszystkie atrakcje Gminnego Dnia Dziecka w Dywitach, bo będzie też Koło Fortuny z nagrodami, darmowa grochówka, lody, napoje, Fotobudka, czy Aeroklub Warmińsko-Mazurski ze spadochronem. Organizatorami wydarzenia są: Gmina Dywity oraz Gok Dywity.

gminny-dzien-dziecka-dywity

Sponsorzy Gminnego Dnia Dziecka w Dywitach:
CS-BUD Dywity, Bujalski sp. z o.o. Dywity, PHU Gracja Olsztyn, GOM Dywity, ZUTiK Wadąg, Eurogaz-Bombi Słupy, Agro Helena Dywity, Chmieliński Development, Budowlaniec Warmiński, Drukarnia Spręcograf, Sun Invest Sp. z o.o., Andpol Dywity, Restauracja Rukola Dywity, Bistro Kociołek, Stacja Paliw Emirr Dywity, Start-Agiz Turystyka Aktywna, Hotel Omega Olsztyn, Abram Beton, WBS Jonkowo, Spółdzielnia Agro Dywity.

 

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja oraz wydawca serwisu Wiadomosci.Olsztyn.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*

Zobacz również

Meteorolodzy ostrzegają przed silnym wiatrem, możliwe burze

Biuro Prognoz Meteorologicznych Zespół w Białymstoku wydało dla