Kradł paliwo z wozu strażackiego. Został zatrzymany

Kradł paliwo z wozu strażackiego. Został zatrzymany

- Kategoria: Na sygnale
1

Zdjęcie jest tylko ilustracją do tekstuZdjęcie jest tylko ilustracją do tekstu

W sobotę (11.11.2017r.) olsztyńscy wywiadowcy zatrzymali 31-latka, który na terenie remizy Ochotniczej Straży Pożarnej w Gutkowie włamał się do zbiornika z paliwem wozu strażackiego, skąd przelał paliwo do plastikowych „baniaków”. Swoim podejrzanym zachowaniem przykuł uwagę trzech strażaków, którzy byli na terenie remizy i powiadomili policję.

W sobotę (11.11), przed godz. 23:00 kilku członków OSP Gutkowo, będąc na terenie remizy zauważyło zaparkowane audi obok wozu strażackiego. Zaniepokoił ich również podejrzanie zachowujący się przy samochodzie mężczyzna. Trójka strażaków podeszła do kucającego mężczyzny, który na pytanie: „Co robisz przy naszym samochodzie” odpowiedział bardziej wulgarnymi słowami: „załatwiam potrzebę fizjologiczną”. Następnie 31-latek zostawiając na miejscu przygotowane pojemniki z paliwem wsiadł do swojego audi i gwałtownie odjechał. Strażacy pobiegli za samochodem, zapamiętali numer rejestracyjny i powiadomili policję. Na miejsce natychmiast udali się olsztyńscy wywiadowcy. Na ul. Bałtyckiej zatrzymali audi mieszkańca gm. Dywity, od którego mundurowi wyczuli intensywną woń oleju napędowego. Ponadto w samochodzie znaleźli nożyce do cięcia metalu i gumowe rękawiczki.

Mieszkaniec przyznał policjantom, że to on chciał ukraść paliwo z samochodu gaśniczego OSP Gutkowo. Trafił do policyjnego aresztu. Wczoraj usłyszał zarzut, a za popełnione przestępstwo odpowie przed sądem.

Źródło: KWP Olsztyn (ik/rj)

1 Komentarz

  1. oj wujek wujek hahahhaahha

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja oraz wydawca serwisu Wiadomosci.Olsztyn.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*

Zobacz również

Służba drogowa gotowa na przyjście zimy

Chociaż astronomiczna zima jeszcze przed nami, to sprzęt