KONKURS! Wygraj wejściówkę na NIGHT POWER 2016 w Olsztynie!

KONKURS! Wygraj wejściówkę na NIGHT POWER 2016 w Olsztynie!

- Kategoria: Wiadomości
0

konkurs-nightpower

Już za tydzień Olsztyn zamieni się w motoryzacyjną stolicę Polski. W dniach 11-12 czerwca odbędzie się kolejna edycja imprezy NIGHT POWER, która w tym roku wraca na ulice Olsztyna. Z tej okazji przygotowaliśmy dla naszych czytelników konkurs, w którym do wygrania jest pięć pojedynczych, jednodniowych wejściówek na to wydarzenie.

Pytanie konkursowe:

Gdzie (dokładna lokalizacja) odbędą się pokazy driftu podczas imprezy NIGHT POWER 2016?

Aby wygrać wejściówkę należy odpowiedzieć na powyższe pytanie wysyłając prawidłową odpowiedź na nasz konkursowy adres: konkurs@wiadomosci.olsztyn.pl

W temacie wiadomości e-mail należy wpisać: KONKURS NIGHT POWER 2016, a w treści podać swoje imię i nazwisko.

Na odpowiedzi czekamy do 4 czerwca 2016 roku do godziny 12:00. Wśród wszystkich uczestników, którzy nadeślą prawidłowe odpowiedzi, rozlosujemy 5 pojedynczych, jednodniowych wejściówek, po jednej dla każdej osoby.

Ogłoszenie wyników nastąpi 5 czerwca 2016 r. o godzinie 12:00 na stronie wiadomosci.olsztyn.pl. Wylosowana osoba otrzyma również informację o wygranej na swoją pocztę e-mail.

Fundatorem nagród w Konkursie jest organizator imprezy NIGHT POWER, firma RACING LOGISTICS Sp. z o. o.

Wyścigi NIGHT POWER to alternatywa dla nielegalnych nocnych wyścigów samochodowych. W dniach 11-12 czerwca odbędzie się kolejna edycja tej imprezy, która w tym roku wraca na ulice Olsztyna. Głównym tematem imprezy będą dwudniowe branżowe targi motoryzacyjne. Atrakcją pierwszego dnia targów będą wyścigi na 1/8 mili, a drugiego dnia drifting w wykonaniu jednej z najlepszych ekip w PL – STW Drift Team.

Więcej informacji o imprezie na stronie nightpower.pl

 

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja oraz wydawca serwisu Wiadomosci.Olsztyn.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

Zobacz również

Nietrzeźwy spowodował kolizję i chciał uciec

22-letni kierowca volkswagena spowodował kolizję i chciał uciec