Konkurs Plastyczny „Logo Powiatu Olsztyńskiego i jego gmin”

Konkurs Plastyczny „Logo Powiatu Olsztyńskiego i jego gmin”

- Kategoria: Wiadomości
0

konkurs-powiat

Starosta olsztyński zaprasza do udziału w Powiatowym Konkursie Plastycznym pod nazwą „Logo Powiatu Olsztyńskiego i jego gmin”. Aby wziąć udział w konkursie, należy zgłosić jedną pracę plastyczną przedstawiającą istniejące logo Powiatu Olsztyńskiego. Na twórcę najlepszej pracy czeka nagroda rzeczowa o wartości 2 tys. zł. Zwycięzca dodatkowo wykona dwanaście logotypów lub herbów gmin wchodzących w skład Powiatu Olsztyńskiego.

– Poza nagrodą finansową pragniemy rozbudzić w mieszkańcach powiatu myślenie kreatywne, zachęcić do poznania historii regionu i wpłynąć na kształtowanie się postaw patriotycznych – mówi starosta olsztyński Małgorzata Chyziak. Komplet trzynastu prac wykonanych przez zwycięzcę utworzy galerię, która na stałe zawiśnie w budynku starostwa – sali sesyjnej Powiatu Olsztyńskiego.

Konkurs ma charakter otwarty – skierowany jest do wszystkich, bez ograniczeń wiekowych. Projekty mogą zgłaszać zarówno osoby indywidualne, jak i grupy. Prace należy składać osobiście lub pocztą na adres: Starostwo Powiatowe w Olsztynie, plac Bema 5, 10-516 Olsztyn do dnia 10 czerwca 2016 roku.

Regulamin konkursu

Załącznik nr 1 – logo powiatu

Załącznik nr 2

plakat-konkurs-powiat

Źródło: Powiat Olsztyński

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja oraz wydawca serwisu Wiadomosci.Olsztyn.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*

Zobacz również

29,5 mln zł na gospodarkę wodno-ściekową

Zarząd województwa ogłosił konkurs na dofinansowanie projektów służących