Koncert na urodziny Galerii Warmińskiej – Kate Ryan, Bad Boys Blue i Fun Factory

Koncert na urodziny Galerii Warmińskiej – Kate Ryan, Bad Boys Blue i Fun Factory

koncert-galeria-warminska-90

Koncert z udziałem największych gwiazd muzyk pop i tzw. euro disco odbędzie się 12 września w Galerii Warmińskiej. Zagrają na nim: znana z wielu przebojów (m.in. „Voyage, Voyage”, czy „Ella Elle L’a”) Kate Rayan oraz grupy Bad Boys Blue (ich hit to m.in. „You’re a woman, I’m a man” ) oraz Fun Factory (wykonywali m.in. graną do dziś przez rozgłośnie radiowe hip-hopowa wersję „I wana be with U”).

Aby otrzymać bilet na koncert „Lata ‘90” wystarczy do dnia koncertu zrobić zakupy na dowolną kwotę w Galerii Warmińskiej, a w kasie poprosić o bilet. Jeśli z jakiś powodów sklep nam biletu nie wyda (mogą się np.. skończyć) z paragonem trzeba pójść do punktu informacyjnego na poziomie 0 i odebrać go u hostessy.

„Bilety dostępne są wyłącznie na terenie Galerii i są ważne wraz z paragonem z kasy naszych sklepów, czy punktów usługowych” – dodaje dyrektor Galerii Warmińskiej.

Program koncertu:

19:00-20:00 Bad Boys Blue
20:00-20:30 przerwa
20:30-21:30 Kate Ryan
21:30-22:30 Fun Factory

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja oraz wydawca serwisu Wiadomosci.Olsztyn.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

Zobacz również

W jeziorze Ukiel utonął mężczyzna. Wcześniej spożywał alkohol

Przedwczoraj w nocy, w jeziorze, utonął mężczyzna. Policja