Koncert Justyny Steczkowskiej w amfiteatrze

Koncert Justyny Steczkowskiej w amfiteatrze

steczkowska

28 lipca w amfiteatrze im. Czesława Niemena wystąpi Justyna Steczkowska. Występ rozpocznie się o godz. 21.00. Bilety w cenie 30 zł wciąż w sprzedaży.

Justyna Steczkowska to jedna z największych gwiazd polskiej piosenki lat 90. Pochodzi z rodziny o wieloletnich tradycjach muzycznych.

Przełomem w jej karierze był występ w programie telewizyjnym „Szansa na sukces” w 1994 roku. Wygrała go, wykonując „Boskie Buenos” z repertuaru grupy Maanam. Zaraz potem wystąpiła na festiwalu w Opolu, gdzie zaśpiewała napisaną dla niej przez Mateusza Pospieszalskiego i Wojciecha Waglewskiego piosenkę „Moja intymność”. I znów wygrała! Jej pierwsza płyta pt. „Dziewczyna szamana”, owocny efekt współpracy z Grzegorzem Ciechowskim, błyskawicznie okryła się platyną i przyniosła artystom aż pięć Fryderyków! Utwór tytułowy i „Oko za oko” zdominowały rozgłośnie radiowe.

Justyna nagrała dotychczas aż 15 albumów. Na wrzesień planowana jest premiera kolejnego krążka, który promuje znakomity singiel „Terra” z tekstem Katarzyny Nosowskiej. „Najpiękniejszy i najtrudniejszy moment – pokazać światu swoje muzyczne myśli i uczucia” – napisała piosenkarka na swojej stronie internetowej, zapowiadając premierę utworu, którym zachwycił się sam Placido Domingo. Koncert w Olsztynie to niepowtarzalna okazja, by usłyszeć piosenki z nowego albumu jeszcze przed premierą.

Bilety w cenie 30 zł do kupienia w:
● Informacji Kulturalnej MOK, ul. Dąbrowszczaków 3 (pn.-pt., 11.00-17.00)
● Galerii Rynek MOK, ul. Stare Miasto 24/25 (wt.-ndz., 11.00-17.00)
● Miejskiej Informacji Turystycznej, ul. Jana Pawła II 1 (pn.-pt., 10.00-18.00)
● Informacji Turystycznej, ul. Staromiejska 1
● salonach Empik, Media Markt i ticketpro.pl
rezerwacja internetowa ►

MOK Olsztyn

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja oraz wydawca serwisu Wiadomosci.Olsztyn.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

Zobacz również

W jeziorze Ukiel utonął mężczyzna. Wcześniej spożywał alkohol

Przedwczoraj w nocy, w jeziorze, utonął mężczyzna. Policja