Koncert charytatywny dla Antosia

Koncert charytatywny dla Antosia

koncert-charytatywny-ceiik

Centrum Edukacji i Inicjatyw Kulturalnych zaprasza na charytatywny „Koncert dla Antosia”, który odbędzie się 17 stycznia 2015 roku. Ten szczególny koncert dedykowany jest Antosiowi Zuzelskiemu – chłopcu, który choruje na złożoną wadę serca.

Antoś urodził się 5 lutego 2014 roku i choruje na złożoną wadę serca z niedorozwojem prawej komory. Pierwszą operację serduszka przeszedł mając zaledwie 13 dni. Kolejne poważne zabiegi jeszcze przed nim. To kosztuje, stąd organizowane są koncerty, z którego dochód zostanie przeznaczony właśnie na leczenie małego Antosia.

Na scenie wystąpią: Contrast, The Dmoks, Vectoristy, Marta Andrzejczyk, Krzysztof Daukszewicz, Czyści jak łza, Czerwony Tulipan i Krzysztof „Dżawor” Jaworski.

Wstęp na koncert jest wolny.

Całkowity dochód z licytacji przeprowadzonych podczas koncertu przekazany zostanie na konto rodziców chłopca. Wszelkie koszty wynikające z organizacji koncertu pokrywają CEiIK i artyści uczestniczący w wydarzeniu.

Koncert odbędzie się 17 stycznia 2015 roku od godz. 16.00 w sali widowiskowej w Centrum Edukacji i Inicjatyw Kulturalnych w Olsztynie.

koncert_charytatywny-ceiik

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja oraz wydawca serwisu Wiadomosci.Olsztyn.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*

Zobacz również

24-latek odpowie za uprawę konopi oraz posiadanie znacznej ilości środków odurzających

Olsztyńscy policjanci zatrzymani kolejnego mężczyznę podejrzewanego o przestępstwa